Hazır sistemde kasa değiştirme

benveflütümle

Hectopat
Makaleler
1
Son düzenleyen: Moderatör:
Kasasız almayı teklif etseniz incehesab'a verirler ise başka yerden kasa alıp toplasanız, garanti prosedürü nasıl işler, ince hesapla bunları görüşseniz?

Kasasız almayı teklif etseniz incehesab'a verirler ise başka yerden kasa alıp toplasanız, garanti prosedürü nasıl işler, ince hesapla bunları görüşseniz?

Ben şöyle düşündüm incehesap ile konuşup sistemi alırken fiyat farkı ile kasayı değiştireyim böylesi daha mantıklı bence.
Edit: olmadı.

Gamepower kasaları asla almayın. O kasalar arasından en mantıklısı Sharkoon, diğerleri rezil.
İnceleyebilirsin: Kasa Bu Yüzden Önemlidir! - Technopat Sosyal

Ayrıca sistemin bir ucuzluğu falan da yok, bu sistemi al: Sinerji Neon B45-1660S Ryzen 5 2600 8 GB 240GB SSD GTX1660S

İşlemciyi istersen 2600X yap.
Ekran kartını Gaming X model seç.
RAM'i 16 GB Kingston modeline yükselt.

Bütçene uyarsa SSD yükseltmesi ya da HDD eklemesi yapabilirsin. Uber'den daha kaliteli bir sistem.

Peki birşey soracağım anakartı gigabyte b450 s2h alsam idare edermi yoksa mai b450m-a pro alayım mı? (aradaki fark 55 tl oc yapamıyacağım.)
Eduit:Teşekür ederim.

Son düzenleme:
B
Bu sistemde seçebileceğiniz kasaların hepsi birbirinden kötü. Önü mesh olmayan kasaları almayın aldırtmayın. Sonra CPU ve GPU sıcaklıklarını görünce kasayı parçalarsınız benim eski sistemime yaptığım gibi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…