Hazır sistemde kasa değiştirme

benveflütümle

Hectopat
Makaleler
1
Son düzenleyen: Moderatör:
Kasasız almayı teklif etseniz incehesab'a verirler ise başka yerden kasa alıp toplasanız, garanti prosedürü nasıl işler, ince hesapla bunları görüşseniz?

Gamepower kasaları asla almayın. O kasalar arasından en mantıklısı Sharkoon, diğerleri rezil.
İnceleyebilirsin: Kasa Bu Yüzden Önemlidir! - Technopat Sosyal

Ayrıca sistemin bir ucuzluğu falan da yok, bu sistemi al: Sinerji Neon B45-1660S Ryzen 5 2600 8 GB 240GB SSD GTX1660S

İşlemciyi istersen 2600X yap.
Ekran kartını Gaming X model seç.
RAM'i 16 GB Kingston modeline yükselt.

Bütçene uyarsa SSD yükseltmesi ya da HDD eklemesi yapabilirsin. Uber'den daha kaliteli bir sistem.

Gamepower kasaları asla almayın. O kasalar arasından en mantıklısı Sharkoon, diğerleri rezil.
İnceleyebilirsin: Kasa Bu Yüzden Önemlidir! - Technopat Sosyal

Ayrıca sistemin bir ucuzluğu falan da yok, bu sistemi al: Sinerji Neon B45-1660S Ryzen 5 2600 8 GB 240GB SSD GTX1660S

İşlemciyi istersen 2600X yap.
Ekran kartını Gaming X model seç.
RAM'i 16 GB Kingston modeline yükselt.

Bütçene uyarsa SSD yükseltmesi ya da HDD eklemesi yapabilirsin. Uber'den daha kaliteli bir sistem.
Peki birşey soracağım anakartı gigabyte b450 s2h alsam idare edermi yoksa mai b450m-a pro alayım mı? (aradaki fark 55 tl oc yapamıyacağım.)
Eduit:Teşekür ederim.

Son düzenleme:
B
Ben İncehesap'tan bir hazır sistem alacağım (Uber [Donanım Arşivi] | R5 2600X ASUS GTX Dual 1660 Super A6G Evo 16GB DDR4 480GB SSD Gaming Bilgisayar - incehesap.com) fakat ben kasayı Corsair Carbide Spec Delta istiyorum ve o yok. Bu sistem fiyatı piyasa fiyatından daha az yani, ondan istiyorum ama o kasa bu sistemin seçeneklerine eklenmemiş, ben bu sistemi bu kasa ile nasıl alırım?
Bu sistemde seçebileceğiniz kasaların hepsi birbirinden kötü. Önü mesh olmayan kasaları almayın aldırtmayın. Sonra CPU ve GPU sıcaklıklarını görünce kasayı parçalarsınız benim eski sistemime yaptığım gibi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı