Hazır sistemler güvenli mi?

Bakma sebebim şu GTX 1070 var i56600 çok az FPS alıyorum düşük sistemler bile benden daha fazla alıyor bu PC'den bıktım. Sorun bendemi acaba çünkü işlemci 89 dereceyi görüyor ve hiç bakım yaptırmadım GTX 1070 iyi mi veya işlemci alsam iyi olur mu ve bu halde oyun oynuyorum örnek Cold War da 30 40 FPS alıyorum.

Hocam 89 derece laptop bile gördümü fazla deriz kasa kullanıyorsunuz sanırım, bakım yaptırın. Termal macun yenileyip içini temizleyin.

Hocam 89 derece laptop bile gördümü fazla deriz kasa kullanıyorsunuz sanırım, bakım yaptırın. Termal macun yenileyip içini temizleyin.

Evet kasa kullanıyorum 2020 de aldım bu yana kadar hiç termal macun vs yaptırmadım acaba Ryzen 5 5600X mi alsam ekran kartının gücüne yetişemiyor işlemci.

Ben biraz eski kafalı olarak demonte seçeneği olmayan sitelere şahsen güvenmiyorum. Telefonla rica ettik yine de demonte göndermiyoruz deyip siparişi iptal ettiler. Yani malı satmamayı bile tercih etmeleri gerçekten çok garip. Bu arada al sat gibi bir şey kesinlikle yok ben şahsen toplamaktan zevk alıyorum ve toplarken ona ayıracağım zaman titizlik ince ince kabloları düzenlemem thermal macunu ince montajı herşeyi düzgünce yaparım 10 numara toplarım. Bunlardan ben keyif alıyorum çok arkadaşıma bilgisayar topladım sadece keyif alıyorum diye :) .

Bakma sebebim şu GTX 1070 var i56600 çok az FPS alıyorum düşük sistemler bile benden daha fazla alıyor bu PC'den bıktım. Sorun bendemi acaba çünkü işlemci 89 dereceyi görüyor ve hiç bakım yaptırmadım GTX 1070 iyi mi veya işlemci alsam iyi olur mu ve bu halde oyun oynuyorum örnek Cold War da 30 40 FPS alıyorum.

Bakım yaptır. FPS artar.

Evet kasa kullanıyorum 2020 de aldım bu yana kadar hiç termal macun vs yaptırmadım acaba Ryzen 5 5600X mi alsam ekran kartının gücüne yetişemiyor işlemci.

Overclock yapmayacaksanız 5600 yeterli, zaten anakart vs. değiştirmeniz gerekir 5600 alırsanız, ekstradan 800 ödemeye gerek yok bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı