Hazır sistemlerin ekran kartı fiyatına satılması

OmurT

Yoctopat
Daha fazla  
Dün YouTube'da hazır bir sistem gördüm, toplam sistem fiyatına baktım ve sonra ekran kartının tek başına satıldığı fiyata baktım. Ekran kartı fiyatına komple sistem vermiş oluyorlar? Nasıl oluyor bu iş? o_O

Son düzenleyen: Moderatör:
Markalarla anlaşıyorlar kampanya yapıyorlar belli bir adet PC'yi uygun fiyattan veriyorlar stok bitince piyasa fiyatından veriyorlar. 2 yıldır ben de ucuza PC almak için takip ediyorum ama bir türlü denk gelmedi nedense 3,4 dakika içinde 100 adet stok bitmiş oluyor bu olay inandırıcı gelmiyor bana, arkada dönen olayları da bilemem.

En başından beri söylerim yine söyleyeceğim. Asla tek başına ekran kartı almayın. Hazır sistem alın. Geri kalan parçaları satıp çok daha ucuza getirmiş olursunuz.

En başından beri söylerim yine söyleyeceğim. Asla tek başına ekran kartı almayın. Hazır sistem alın. Geri kalan parçaları satıp çok daha ucuza getirmiş olursunuz.
10K ile sistem alıp ekran kartını ve bileşenleri ayrı ayrı satarak paramı 20K yapar ve 20K ile daha iyi bilgisayar alırım. Stonks.

Markalarla anlaşıyorlar kampanya yapıyorlar belli bir adet PC'yi uygun fiyattan veriyorlar stok bitince piyasa fiyatından veriyorlar. 2 yıldır ben de ucuza PC almak için takip ediyorum ama bir türlü denk gelmedi nedense 3,4 dakika içinde 100 adet stok bitmiş oluyor bu olay inandırıcı gelmiyor bana, arkada dönen olayları da bilemem.
En sağlıklı cevap bu bence hazır sistemlerden ben ümidi kestim.

Geri
Yukarı