Hazır Toplanmış Sistem Alınır Mı?

Ben de adaylığımı koyuyorum, üstüne kasaya 4 tane fan ekliyorum. Ayrıca Teknobiyotik toplayıp gönderiyor. Ekran kartı niye 4 GB derseniz zaten ultra ayarlarda 1080p'de en fazla 3 fps fark ediyor. Eğer 8 istiyorum derseniz fanları çıkarabilirsiniz.
4 GB yerine 8 GB daha iyi olur. Bu durumdan mağdur olan @Silinen üye arkadaşımız var. RX 470'de bile sorun olabiliyor.

4 GB yerine 8 GB daha iyi olur. Bu durumdan mağdur olan @Silinen üye arkadaşımız var. RX 470'de bile sorun olabiliyor.

O zaman fanları çıkarıp 8 GB alabilir. Ben o kadar fazla sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum videolarda en fazla 3 fps fark ediyor. Sanırım @BERWAR da aynı görüşte.

Şuan benimde kafam karıştı. Dün KDV indirimini değerlendirip MSI RX 470 4GB aldım bütçem ona yetiyordu ne gibi mağdurluk durum olabilir ki ?
Resident Evil 7 oyununda Medium üstüne çıkılamıyor bellek yetmediğinden. Aynı sorun Shadow of Mordor'da olur mu bilmem ama 4GB bellek olması sıkıntı olmaz pek. Dert etmeyin.

Resident Evil 7 oyununda Medium üstüne çıkılamıyor bellek yetmediğinden. Aynı sorun Shadow of Mordor'da olur mu bilmem ama 4GB bellek olması sıkıntı olmaz pek. Dert etmeyin.
Shadow mordor gördüğüm en iyi grafiği optimize edilmiş oyunlardan biri. Eğer yeni oyunu da ilk oyunu gibi optimizasyonu sağlam bir şekilde çıkarsa RX 470 herhangi bir sorun çıkarmayacaktır.

Yanlış bilgi bu hocam. RE7 oyununda Shadow Cache diye bir ayar var, onu kapattığınızda Ultra ayarlarda akıcı şekilde oynanıyor. Shadow Cache VRAM'i çok fena yiyen bir ayar ve grafiklere hiç bir etkisi yok. @Silinen üye ile bu konuyu çok önceden konuşmuştuk. :) Shadow of Mordor hakkında bir bilgim yok.

Son düzenleme:
Arkadaşlar doğru diyor. Öyle her gördüğün ilandaki hazır sistemlere kanma. Adam sana 3000 TL'lik sistem sunuyor oraya da yazıyor 4 GB ekran kartı GTA 5 açar diye. İyi hoşta koyduğu ekran kartı R7 240. Dedikleri gibi Sinerji ya da Phoenix gibi yerlerden almalısın. Phoenix bu işi gayet iyi yapıyor. Biraz tuzlu ama imkanın varsa almalısın. Hep içimde kalmıştır. :D.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı