Hazır Web Tasarımı

yavuzslymn

Hectopat
Daha fazla  
Onlarca site gördüğüm bi web tasarımını size sorayım acaba bu tasarım parayla mı satılıyor yoksa birisi hazır bi şekilde internette mi paylaşmış? Bir tane siteyi örnek olarak vereyim inşallah örnek amacıyla paylaşılan site ismi birkaç günlük ban yememe neden olmaz :) Site şu : TekArsiv - film indir - dizi indir - oyun indir - program indir ; bu sitenin tasarımını en az 20 farklı yerde daha gördüm de o yüzden merak ettim. Herkes aynı tasarımı kullanıyor ben nereden bulabilirim acaba bu tasarımı :)

Onlarca site gördüğüm bi web tasarımını size sorayım acaba bu tasarım parayla mı satılıyor yoksa birisi hazır bi şekilde internette mi paylaşmış? Bir tane siteyi örnek olarak vereyim inşallah örnek amacıyla paylaşılan site ismi birkaç günlük ban yememe neden olmaz :) Site şu : TekArsiv - film indir - dizi indir - oyun indir - program indir ; bu sitenin tasarımını en az 20 farklı yerde daha gördüm de o yüzden merak ettim. Herkes aynı tasarımı kullanıyor ben nereden bulabilirim acaba bu tasarımı :)

Merhabalar Grafiker olarak şöyle özetleyeyim tasarımlar 2 çeşit oluyor paralı ve parasız ücretsiz olan. Paran varsa ödeyip alıp kendine göre düzenleyerek yayınlarsın, renk reklam bannerleri logo falan aklına ne gelirse. Paran yoksa internette sahte olarak bulunan ileride başına büyük dertler açacak yüzlerce tasarım var paylaşırsın sonra başına dert alırsın. Veya paran yoktur ücretsiz bir tasarım bulursun azıcık anlıyorsan düzenleyerek paylaşırsın umarım özetlemişimdir :) iyi çalışmalar

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı