Hazırladığım broşür tasarımı nasıl olmuş?

Sen broşürü hazırla fiyatlar netleşince söylerim mantığıyla çalışan bir odun müşteriden bahsediyoruz.
İyiki işi iptal etmişim. :(
Kardeşim en güzeli sistemli çalışacaksın, yazacaksın broşür fiyatlarım şu kadar bilmem ne ilk 2 revize benden sonrası 50 100 kaç tl dersen o şekilde bir sistem oturtacaksın, ilk olarak yapmadan bi ücret al ya da yoksa böyle oyalıyorlar kaç tane işten para alamadım böyle adamlar yüzünden.

Kardeşim en güzeli sistemli çalışacaksın, yazacaksın broşür fiyatlarım şu kadar bilmem ne ilk 2 revize benden sonrası 50 100 kaç tl dersen o şekilde bir sistem oturtacaksın, ilk olarak yapmadan bi ücret al ya da yoksa böyle oyalıyorlar kaç tane işten para alamadım böyle adamlar yüzünden.
Aynen farkındayım da işte piyasada bir sürü önce iş sonra ödeme mantığıyla çalışan var öyle olunca ben de mecbur iş alabilmek için aynı mantık yapıyorum. Arada bir böyle dengesizler geliyor işte. :(

Aynen farkındayım da işte piyasada bir sürü önce iş sonra ödeme mantığıyla çalışan var öyle olunca ben de mecbur iş alabilmek için aynı mantık yapıyorum. Arada bir böyle dengesizler geliyor işte. :(
Haklısın kardeşim ama dediğimiz gibi yap arkadaşlarda söylemiş ne istediğinin taslağını ve yazılı şekilde renk vb örneklerle desteklesin ki net olarak adam ne tarz şeyleri seviyor ne oluşturursun sende daha rahat edersin. Yoksa işimiz iş valla ben önlisans grafik tasarım mezunuyum ama soğudum meslekten yapmaya yapmaya elimde soğudu kendime bir kişisel logo yapayım diyorum ama ona bile elim gitmiyor bugün uğraşacağım biraz eve gittiğim zaman rahat kafayla bir yapma isteğim çok var ama fikir yaratıcılık azalıyor ona canım sıkılıyor benimde. Allah kolaylık versin sanada umarım istediğin yerlerede gelirsin, belli bir kitle oluşturabilsen iyi olur benim tanıdıklar var onlar sağolsunlar iki üç iş paslıyorlar öyle hem soğumamış oluyorum falan ama sıkıntılı işler gerçekten. İş isterken istiyorlar duygusala gelince son durum elleri ceplerine gitmiyor insanlarımızın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı