Hummel ayakkabı alınır mı?

Jaewyn

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Hummel ayakkabılar alınır mı? Çabuk eskidiğini ve dayanıklı olmadığını söylüyorlar. Hummel markasının kalitesi nasıldır? Hammerjack mı daha kaliteli yoksa Hummel mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ömürlük değil sezonluk bir ayakkabı markası. Güzel modellerini alıp 1 2 sene giyip atıyorum genelde çünkü dağılıyorlar.

Yaz geldi diye bunu almıştım ayağımı kokusu yaptığı için eski Adidas'ımı tekrar giyiyorum
Screenshot_20240503_140822_Hepsiburada.jpg

Ayak numarasını karaladım

Önermem Hummel ayakkabı.

Hammerjack Hummel'e göre daha iyi.

Ama ikisini de önermem bütçeni söyle ona göre önereyim.

750 ila 1000TL civarı hocam.

2K'nin altina iyi ayakkabi yok artik, uzgunum.

Farkındayım hocam. Sabit bir model giymek yerine en azından 2 farklı model alıp değişmeli gitmeyi düşünüyorum.

Uygun fiyata bulduysan alınır.

Çoğu 1K civarında modellerin. Kalitesi nasıldır onu merak ediyorum.

Ömürlük değil sezonluk bir ayakkabı markası. Güzel modellerini alıp 1 2 sene giyip atıyorum genelde çünkü dağılıyorlar.

1 2 sene ise iyi hocam Adidas'ın ayakkabılarını giyiyorum şu anda her yil yenilemem gerekiyor cabuk dağılıyorlar.

Geçen sene heveslenerek almıştım, ardından 2-3 aya kalmadan ayakkabının tabanıyla kendisi ayrıldı.

Hocam adamakıllı üretici kalmamış. Yıllar önce Hummel'in eşofman takımı vardı. 6 yıl giydim. Şu anki kalitesi bitmiş cidden kimse önermiyor. Piyasada bir düzgün gördüğüm hammerjack, lotto ve lumberjack var. Bu firmalarında en alınır modelleri 1000TL'nin üstünde hep. Tek model almak yerine en azından iki model olursa kullanım ömrü açısından da iyi olur. Bir sneaker bir de koşu/antrenman ayakkabısı almayı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı