Hazırladığım web sayfası nasıl olmuş?

ErrorCorrection

Decipat
Öcelikle şunu söyleyeyim biraz acemiyim ve daha JavaScript'i tam öğrenmedim. Ama böyle bir web-site yaptım. Kendi çapımda deneme amaçlı olarak oluşturdum. Profesyonel bir site değil. Ona göre değelendirir, eksilerini söylerseniz çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler.
@Deva Bulmam , @Buğra S , @serhatcandev

Son düzenleme:
Sade olmuş. Modern tasarıma uygun değil. Yazıları ve resimleri belli bir kurala göre hizlamanız lazım. Üst menü ve footer eksik. Ek olarak makale sayfası gibi olmuş. Border vermeyin Container'a.

Son olarak arka plan rengini tek renk kullanın. Tüm body tek renk olsun. Sadece içeriklerin olduğu alan farklı renk olursa güzel olur.

Deneme olarak gayet başarılı, devamı gelir umarım.

Sade olmuş. Modern tasarıma uygun değil. Yazıları ve resimleri belli bir kurala göre hizlamanız lazım. Üst menü ve footer eksik. Ek olarak makale sayfası gibi olmuş. Border vermeyin Container'a.

Son olarak arka plan rengini tek renk kullanın. Tüm body tek renk olsun. Sadece içeriklerin olduğu alan farklı renk olursa güzel olur.

Deneme olarak gayet başarılı, devamı gelir umarım.

Deneme evet. Yani ilk defa yaptım. Navbar ve footer konusunda kesinlikle katılıyorum Hizlama içinde katılıyorum. Yapa yapa, inceleye inceleye daha iyileri olur umarım.

İlk deneyiminize göre şahane, tabii ki eksikleri var, olacakta zaten. Deneme olarak gayet başarılı buldum. Devamını heyecanla beklemekteyim, başarılar.
Java öğrenmeye devam et, önemli.
java mı javasciprt mi?
Bu arada çok teşekkürler hocam :)

Biraz fazla sade kalmış. Fontları ve renkleri değişebilirsin.Ayrıca boostrap ile geliştirdin sanırım. Eğer ki CSS çok bilmiyorsan önce CSS öğrenip sonra bir library kullanmanı tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı