HBO dizileri nereden orijinal alt yazılı izlenir?

Bu bağlantılara göz atın:

Bu bağlantılara göz atın:

Türkçe alt yazı var mı?

Üst mesajlarda yöneticinin de eklediği gibi HBO Now var. Ek olarak Prime Video'da var. Fakat Hulu'da dahil 3'üde Amerika'ya özel. Bu gibi servislerde Türkçe altyazı veya başka bir dilde (İspanyolca hariç) altyazı mevcut olmaz. Fakat istediğiniz takdirde çoğu içerikte English CC altyazıyı açabilme imkanınız oluyor. Sadece İngilizce ve bazı içeriklerde de İspanyolca mevcut. Türkiye veya başka ülkelerden erişmek için US Residential IP gerekli. Bunun için de kiraladığınız sunucunun/sunucuların streaming servislerinde kara listede olmaması şart. Açıkçası bilmeyenler için bayağı karışık konular. Ama hallettikten sonra rahat oluyorsunuz.

HBO Now kullanmıyorum fakat Prime Video listemdeki HBO içeriklerinin ekran görüntülerini ekledim. Diğer HBO içeriklerinin çoğu Prime'a kapalı. Ama onlar da zaten GoT, Westworld ve True Detective gibi devam eden veya çok popüler olan diziler.

L1.png

L2.png

Sistem Netflix gibi çalışıyor. Fakat listenize diziyi eklemek yerine sezonu veya sezonları ekliyorsunuz. Ayrıca IMDb puanlarının görünmesini ve yorum sistemini çok kullanışlı buluyorum. Amazon'un farkı.

SB.png

Bunlar da benim PC'deki konfigürasyonum. Mecbur OpenVPN client'ını kullanıyorum. Bazen Router bazında açıyorum fakat o şekilde tüm evi bağladığım için sık sık aç/kapat durumu biraz uğraştırıcı oluyor.

Open-VPN-SS.png

Şunu da belirtmekte fayda var. En önemlisi İnternet hızı. Amerika'ya bağlanınca hız neredeyse yarı yarıya düşüyor. Fakat bu normal bir durum. Yine de kalite konusunda rahat bir seyir zevki için (4K dahil) 25Mbps veya üzeri hızları alabilmek iyi olur.

Screenshot-2019-05-18-Internet-Speed-Test.png

Son bir şey daha ekleyeyim.

Netflix'i de genelde TV üzerinden seyrediyorum. Aynı şekilde US kataloğu üzerinden. HBO içerikleri yok ama Prime Video'da bulamadığım içerikleri de burada buluyorum.

TV2.jpg

Umarım bu uzun ve ayrıntılı cevap sorunuza yanıt olmuştur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı