HD 3470 sistem CoD 4 MW oynatır mı?

İşletim sistemi
Windows 10
Bal gibi de oynatmaz. 720 ya da 600p Low ayarlarda 40'ı zorlar ki FPS oyunu olduğu için bir süre sonra gözü de yorabilir. MW4 istiyoruz diye o da :D MW3 2012'de çıktı yanılmıyorsam, bir hasret var içimde. D

Fark ediyorsan sadece oynatabileceğini söylüyorum. Ne ayarlarda ne kadar FPS oynayabileceği hakkında bir fikrim yok çünkü hiçbir yerde benchmark yok.

Sistem gereksinimlerini geç, çok yanlış ölçümler onlar. Aslında en düşüğe 3470KOYMaları gerekirdi çünkü 600 ya da 720p Low'da oynatıyor.

Kardeşim bu kart ile 30-40 FPS arası MW3 bile oynayan var bakın alta video koydum. Ayrıca bir daha oyun yaparken firmaya söylersin sana sorarlar oyunlarını hangi sistemde çalıştırıp çalıştırılmayacağını.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kardeşim bu kart ile 30-40 FPS arası MW3 bile oynayan var bakın alta video koydum. Ayrıca bir daha oyun yaparken firmaya söylersin sana sorarlar oyunlarını hangi sistemde çalıştırıp çalıştırılmayacağını.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
E ben ne dedim? 600-720p arasında 40'ı zorlar dedim?? Okuyor musunuz?

E ben ne dedim? 600-720p arasında 40'ı zorlar dedim? Okuyor musunuz?

Kardeşim asıl sen okumuyor musun? Örnekte verdiğim oyun Modern Warfare 3! Sen 1. oyunu bile oynatmaz diyorsun. 1. oyunu çok daha rahat oynar. Bilmediğiniz konularda yorum yapmayın. Kendinle çelişiyorsun. Sırf yorum, beğeni ve çözüm kasmak için uğraşıyorsun farkındayım. Fakat yakında çözüm sayacını bile kaldırtacaksınız haberiniz olsun.

Bu yorumu ben yazmadım herhalde?

fgjfj.jpg

Son düzenleme:
Kardeşim asıl sen okumuyor musun? Örnekte verdiğim oyun Modern Warfare 3! Sen 1. oyunu bile oynatmaz diyorsun. 1. oyunu çok daha rahat oynar. Bilmediğiniz konularda yorum yapmayın. Kendinle çelişiyorsun. Sırf beğeni ve çözüm kasmak için uğraşıyorsun farkındayım. Fakat yakında çözüm sayacını bile kaldırtacaksınız haberiniz olsun.

Bu yorumu ben yazmadım herhalde?

Eki Görüntüle 919275
BRUH SRYSLY DUDE
Abow ya ben yalnış okumuşum arkadaş MW1 demiş...

Oynatır oynatır. Benim HD5450 MW2 oynatıyordur sıkıntı yok,Yeterli sisteminiz.
Yanlış okumuşum kusura bakma,MW4 sandım ama MW4 yok zaten... CoD4 MW'yi oynatabilir düşük ayarlarda sıkıntı olmaz. MW2'yi de zorlar biraz ama onu da oynarsınız.
Bal gibi de oynatmaz. 720 ya da 600p low ayarlarda 40'ı zorlar ki FPS oyunu olduğu için bir süre sonra gözü de yorabilir. MW4 istiyoruz diye o da :D MW3 2012de çıktı yanılmıyorsam,bi hasret var içimde .d
40'I ZORLAR YAZIYOR.

Ki BURASI KONU SORU DEĞİL YANİ ÇÖZÜM ALAMAM BUNDAN ZATEN.

Zaten niteliğiniz 1.7K mesajda 3çözümden anlaşılıyor...

Geri
Yukarı