HD 3650 overclock yapılabilir mi?

Ckr mello

Hectopat
Arkadaşlar, benım emektar ekran kartı artık yavaş yavaş gıdıyor. CS:GO'da artık 30 FPS'nın altına ınıyor. Ben de overlock yapmayı dusundum. Ama elımde kalmaz, degıl mı? Bıraz daha götürsün sistemi. Şu an ekran kartı almayı düşünmüyorum. Gittiği yere kadar.

Soğutmasında bir problem yoksa deneyin HD3650 soğutması nasıldır bilmiyorum ama OC ehli olan bir insan için tehlikeli değildir asla.

Ekran kartının performansı kendi kendine düşmez. Isınması lazım, driver kaynaklı ya da oyun kaynaklı fps düşüşü olur. Bir anda bozulur ekran kartı kullandıkça yıldan yıla eskime hissedilmez. Bende de var hd3650 fps hep aynı yerlerde geziyor cs 1.6 oynuyorum.

Arkadaşlar, benım emektar ekran kartı artık yavaş yavaş gıdıyor. CS:GO'da artık 30 FPS'nın altına ınıyor. Ben de overlock yapmayı dusundum. Ama elımde kalmaz, degıl mı? Bıraz daha götürsün sistemi. Şu an ekran kartı almayı düşünmüyorum. Gittiği yere kadar.

Aynı problemler bende de var CS:GO'da olması gerekenden düşük FPS alıyorum hiçbir şey darboğaz yapmıyor Source 2 çözecek gibi bu problemleri.

Yeni konular

Geri
Yukarı