HD 4000 GTA 5'i kaldırır mı?

Nasıl yani anlamadım şu an ben hangi ekran kartını kullanıyorum veya nasıl kullanıyorum?

Sistemini beğendim kaç TL?

Çok eskiden AMD Athlon X3 450 ile toplamıştık 1000TL gitmişti bu işlemci anakartı ailemden brinden para vermeden aldım zaten bu parçaların 0'ı şu anda yok 0 len almıştım. Yani şimdi sadece anakart işlemci değiştirdim ekran kartına overclockla yaklaşık olarak 8 10 FPS artış var genelde bazı oyunlarda daha fazla. Bunun zaten ders için topladım diğer PC var bunun parçaları olduğu için maliyeti yok kasa olarak sade. Unutmuşum tabii ekstra sadece SSD ve Power Supply aldım biri WD 500 GB Power Supply Gametech 700W.

Son düzenleme:
Arakdaşlar benim sistemim;

Intel i3120M @ 2.50 GHz CPU.

Intel HD Graphics 4000 4 GB (ama aygıt yöneticisinde AMD Radeon. HD6770M yazıyor neden?)

4 GB RAM DDR2.

GTA 5 kaldırır mı?

Intel HD Graphics 4000'i devre dışı bırakın ya da herhangi bir programa sağ tıkla grafik işlemciyle çalıştır > varsayılan > AMD Radeon HD6770M ( maximum 20 FPS alabilirsiniz hevesinizi kırmak istemem ama )

Arkadaşlar benim sistemim;

Intel i3120M @ 2.50 GHz CPU.

Intel HD Graphics 4000 4 GB (ama aygıt yöneticisinde AMD Radeon. HD6770M yazıyor neden?)

4 GB RAM DDR2.

GTA 5 kaldırır mı?

Intel HD 4000 ile belgelerden sadece gölgeleri kapatıp oyun içinden 600p alırsanız FPS 30 civarı oluyor ben öyle bitirdim çok da acıtmıyor tabii grafiğe önem veriyorsanız yeni PC alın FPS önem verenlerden iseniz o belgeler kısmından çamur yapıp 500FPS çıkabilirsiniz internet sorun olmazsa indirip bakın.

Geri
Yukarı