HD 4350 sistem için oyun önerisi

MahmutMahmut

Femtopat
Daha fazla  
RAM
8 GB
SSD veya HDD modeli
300 GB
Ekran kartı
AMD Radeon HD 4350
İşlemci
AMD Phenom(tm) II X4 925 Processor (4 CPUs)
Arkadaşlar merhaba. Ben birkaç gün önce bilgisayarımı yükselttim şu şekilde:
8 GB RAM.
Ekran kartı: AMD Radeon HD 4350.
64 Bit.
DirectX: DirectX 11.
İşletim sistemi: Windows 8.1 Pro.

Bu sisteme göre oyun önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Ben birkaç gün önce bilgisayarımı yükselttim şu şekilde:
8 GB RAM.
Ekran kartı: AMD Radeon HD 4350.
64 Bit.
DirectX: DirectX 11.
İşletim sistemi: Windows 8.1 Pro.

Bu sisteme göre oyun önerir misiniz?
Stardew valley, Traveller rest, Minecraft, HD 5450 İle assasins creed 2 oynamıştım düşük çözünürlükte belki oynarsınız açarsa kesinilkle oynayın çok beğendiğim bir oyun.

Hocam ETS2(fakat eski sürüm) , FarCRY 2 , Alan Wake 1 , Crysis 1 , Age Of Empires 3 türevi oyunları oynarsınız. GTA 4 deneyebilirsiniz fakat kartınızın kaldıracağını düşünmüyorum. En yakın zamanda GT730,R7 240 gibi kartlardan birisine geçmeniz sizin için çok yararlı olur.

Hocam ETS2(fakat eski sürüm) , FarCRY 2 , Alan Wake 1 , Crysis 1 , Age Of Empires 3 türevi oyunları oynarsınız. GTA 4 deneyebilirsiniz fakat kartınızın kaldıracağını düşünmüyorum. En yakın zamanda GT730,R7 240 gibi kartlardan birisine geçmeniz sizin için çok yararlı olur.
O İşlemci ile ets 2 oynayamaz 500-600tl fiyatlara r7 240 geçmeniz yararınıza olur çoğu eski kaliteli oyunları rahat rahat oynarsınız fifa 22 oynuyordum eskiden ultrada.

O İşlemci ile ets 2 oynayamaz 500-600tl fiyatlara r7 240 geçmeniz yararınıza olur çoğu eski kaliteli oyunları rahat rahat oynarsınız fifa 22 oynuyordum eskiden ultrada.
Hocam son sürüm olmadığında 1.22 gibi sürümleri oynatır. O işlemciye yakın Core 2 İşlemci kullanıyorum ve 1.36yı açabiliyor.

Hocam son sürüm olmadığında 1.22 gibi sürümleri oynatır. O işlemciye yakın Core 2 İşlemci kullanıyorum ve 1.36yı açabiliyor.
30 Fps bile göreceğinden şüpheliiym low ayarlarda ekran kartı da çok zayıf arkadaşın. hd 5450 i3 2120 ile 30 fps lowda anca almıştım ama o oyunun düşük ayarları gözlerimi çok ağrıtıyor direk kapatmıştım.

30 Fps bile göreceğinden şüpheliiym low ayarlarda ekran kartı da çok zayıf arkadaşın. hd 5450 i3 2120 ile 30 fps lowda anca almıştım ama o oyunun düşük ayarları gözlerimi çok ağrıtıyor direk kapatmıştım.
Alışkın olan birisine batmaz(bana batmıyordu) fakat 20üstü görürse öpüp başının üstüne koymalı diye düşümüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı