HD 4350 sistemle Windows 11'e geçilmeli mi?

tomruk

Centipat
Yer
Türkiye
RAM
4GB RAM
SSD veya HDD modeli
500GB HDD
Ekran kartı
AMD 4350 512 MB
Anakart
GİGABYTE DD2
İşlemci
Athlon 4 çekirdek 2.60 GHZ
Düşük sistemli bilgisayarım var. Kaldırıyor ama birkaç şey eksik sizce geçsem bir sorun olur mu? Donanımsal hasar yan etkiler gibi vs. yardımcı olursanız sevirinim esenlikle.

Son düzenleyen: Moderatör:
Düşük sistemli bilgisayarım var. Kaldırıyor ama birkaç şey eksik sizce geçsem bir sorun olur mu? Donanımsal hasar yan etkiler gibi vs. yardımcı olursanız sevirinim esenlikle.

Bu bilgisayara Windows 8.1 yakışır Windows 10 da zor kullandığınızı düşünüyorum.

İnanın hiç bir şekilde değmez, merakınızı gidermek istiyorsanız kullanım videolarına bakın. Dün güncelledim merak ettiğim için merakım bitti birazdan basacağım formatı. Windows 10 tamamen oturmuş bir sistem, görsel olarak ve kullanışlılık açısından 10 gömlek daha üstün.

Windows 11 tıpkı Vista gibi ölü bir proje, yapmak istedikleri basitlik gerçek bilgisayar kullanıcılarının işine yaramıyor.

İnanın hiçbir şekilde değmez, merakınızı gidermek istiyorsanız kullanım videolarına bakın. Dün güncelledim merak ettiğim için merakım bitti birazdan basacağım formatı. Windows 10 tamamen oturmuş bir sistem, görsel olarak ve kullanışlılık açısından 10 gömlek daha üstün.

Windows 11 tıpkı Vista gibi ölü bir proje, yapmak istedikleri basitlik gerçek bilgisayar kullanıcılarının işine yaramıyor.

Windows 10'un tamamen oturmuş bir sistem olduğu kanısına nereden vardın? Windows 10'un en son güncelleme notlarına bakarsan hala bir sürü hata düzeltildiğini görürsün. Bu durumda da ne kadar stabil olduğunu sonuna kadar tartışırız. Windows 11 bugün yayınladığı güncellemeyle daha da iyi hale geldi. Benim bilgisayarımda Windows 11 Windows 10'dan daha iyi performans veriyor. Forumda Windows 11'e karşı gereksiz bir ön yargı var. RAM'in yeterli olduğu ve sadece işlemcinin desteklenmediği durumda Windows 11 gayet güzel çalışıyor. İnsanları yanlış yönlendirmenin manası yok.

Geri
Yukarı