Çözüldü HD 4400 "Bu sistem, yazılım yükleme gereksinimlerini karşılamıyor" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

wennzy

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Bursa
Daha fazla  
Ekran kartı
HD Graphics 4400
İşlemci
i3-4170
Intel'in kendi sitesinden "Win64_15.36.5180" sürümlü Driver'ını indirdim. Ama "bu sistem, yazılım yükleme gereksinimlerini karşılamıyor" diye bir hata çıkıyor ve indiremiyorum. Windows Driver'ı otomatik yüklediği zamanda, oyunlarda tam ekranda; siyah çizgiler gelip gidiyor. İsteğim orijinal Driver'ı indirmek. Yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• INTEL.PNG
    INTEL.PNG
    969,5 KB · Görüntüleme: 40
Driver Booster ve bunun gibi programlar yanlış ve güncel olmayan sürücüleri yükler çoğu zaman. Aklınızda olsun😀

Merhaba ben aynı şu hatayı alıyordum. Bu driveri Intel'in kendi sitesinden ZIP olarak indir ve klasöre çıkart çıkartdıktan sonra aygıt yöneticisine gel, ekran kartına sağ tıkla guncelleye bas ve sürücüler için bilgisayarıma göz atın seceneyi olacak. Ona tıkladıktan sonra klasöre çıkartığın klasörü seç ve indirilmesini bekle. Ben böyle yaptım oldu. Sende olmayabilir. Dedeyimi yap ve bence 100-DE 100 olur. Hadi bakalim inşallah işine yarayacak ve bu arada demeyi unutdum eski driveri silmeyide unutma :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba ben aynı şu hatayı alıyordum . bu driveri İNTEL in kendi sitesinden zip olarak indir ve klasöre çıkart çıkartdıkdan sonra aygıt yöneticisine gel ekran kartına sağ tıkla guncelleye bas ve sürücüler için bilgisayarıma göz atın seceneyi olacak ona tıkladıkdan sonra klasöre çıkartığın klasörü seç ve indirilmesini bekle ben böyle yaptım oldu sende olmayada bilir dediyimi yap ve bence 100-de 100 olur. Hadi bakalim İnşALLAH işine yarayacak
Deniyorum şimdi.

Tamam iyi oyunlar. Ve benim paylasdigim makaleyi likeleyebilir misin? Uste ciksin da.
Onun bizde video rehberi mevcut:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı