HD 4400 sistem World of Tanks açar mı?

İşletim sistemi
Windows 10
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Açar.

Öncelikle teşekkür ederim. Bir sorum daha var. Microsoft Store üzerinde "World of Tanks: Blitz" isimli bir oyun buldum. Aynı yapımcıya ait. İkisinin farkı nelerdir?

Öncelikle teşekkür ederim. Bir sorum daha var. Microsoft Store üzerinde "World of Tanks: Blitz" isimli bir oyun buldum. Aynı yapımcıya ait. İkisinin farkı nelerdir?

Blitz mobil için çıkarılmış oyun. Çok benzerlik olmasına rağmen bazı temel farklar var, bildiğim kadırıyla Blitz oyununda arty sınıfı yok. Ayrıca wot ve wot Blitz oyunlarını Steam'den de indirebilirsin. Fakat Blitz biraz daha çizgi film vari olduğundan pek ısınamadım ben ona.

Blitz mobil için çıkarılmış oyun. Çok benzerlik olmasına rağmen bazı temel farklar var, bildiğim kadırıyla Blitz oyununda arty sınıfı yok. Ayrıca wot ve wot Blitz oyunlarını Steam'den de indirebilirsin. Fakat Blitz biraz daha çizgi film vari olduğundan pek ısınamadım ben ona.

Steam'a karşıyım kişisel olarak.

Steam'a karşıyım kişisel olarak.

Hayırdır tavuğunuza falan kışt mı dedi neden böyle bir şey düşünüyorsunuz ki :). Steam'den indirmenin avantajı fiyat olarak ileride daha avantajlı hale gelebilir. Wot gerçekten pahalı bir oyun. Para vermeden oynayacasanız gerçekten vakit ayırmak gerekiyor.

Geri
Yukarı