Çözüldü HD 4450 - E6300 sistemde GeForce Now açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

68055

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar programı indirdim. Ama ekrana siyahlık dışında başka bir şey gelmiyor. Nasıl çözebilirim?
  • İşlemci: E6300
  • Ekran kartı: HD 4450
  • Anakart: G41m E43
  • RAM: 2x2 4 GB RAM
  • SSD: 860 EVO

Çözüm
Hocam DX11 ile açmaya çalışıyorsa dediğiniz videodaki işlem işe yarayabilir ama ekran kartım DX10.1 destekliyor yine de 9 mu yapayım.

Bildirim gelmediğinden mesajını yeni gördüm. Siz şöyle yapın;

C:\Users\KullanıcıAdın\AppData\Local\NVIDIA Corporation\GeForceNOW\CEF

Bu konuma gelip GeforceNOW.json a girip "nv-gfn-accelerator" bölümünü DX9 yapın. Ekran kartınız DX11 desteklemediğinden kaynaklı olabilir.
GeForce Now'a sağ tık yapıp özelliklere bas. Ardından uyumluluğu Windows 8 yap.

Olmaz ise Bu videoyu dener misin?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

GeForce Now'a sağ tık yapıp özelliklere bas. Ardından uyumluluğu Windows 8 yap.

Olmaz ise bu videoyu dener misin?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ne yazık ki şu an müsait değil bilgisayar 4 saat sonra bilgilendiririm durum ile ilgili.
Ne yazık ki şu an müsait değil bilgisayar 4 saat sonra bilgilendiririm durum ile ilgili.

Hocam DX11 ile açmaya çalışıyorsa dediğiniz videodaki işlem işe yarayabilir ama ekran kartım DX10.1 destekliyor yine de 9 mu yapayım.

Bu konuma gelip GeforceNOW.json a girip "nv-gfn-accelerator" bölümünü DX9 yapın. Ekran kartınız DX11 desteklemediğinden kaynaklı olabilir.

Çözüm

Hocam dediğiniz yöntem işe yaradı ama ne yazık ki Recep abinin verdiği kod çalışmadı. Şu an yine kullanamıyorum ama bu konudaki sorunum çözüldü. Teşekkürler.

Geri
Yukarı