HD 4600 sisteme Hackintosh kurulumu nasıl yapılır?

ersanmrtoglu

Picopat
*i5 4440.
*16 GB DDR3 1600 MHz RAM.
*Onboard ekran kartı (HD 4600)
*1 TB hard disk.

Merhabalar,
Yukarıda belirttiğim özelliklere sahip Windows 10 kurulu bir bilgisayarım var. Elimde ayrıyeten bilgisayara takılı olmayan taşınabilir 120 GB SSD var. Bu SSD'ye hackintosh kurmak istiyorum fakat açılışta işletim sistemi seçerek devam etmek istiyorum. Bu süreçte bana yardım edecek biri var mı? Hangi sürümü, nasıl kurmalıyım?
@@405668 Desteklerinizi bekliyorum 😊

Son düzenleme:
Tamamdır. Asıl ben teşekkür ederim: ). Ses gibi sorunlar var ise onları çözmeyi unutmayın.

Şu anlık bütün özellikler faal görünüyor. 14 sene Windows kullanmanın ardından çok garip geliyor :))
Okuyan arkadaşlara verebileceğim tek tavsiye Big Sur gibi güncel bir sürüm kullanıyorsanız kesinlikle SSD tercih etmelisiniz. Yoksa çekilmez bir çile haline geliyor. Herkese iyi forumlar dilerim. Konu çözüldü.
@453482 Merhabalar,
Yakın arkadaşımın bilgisayarına da big sur kurmak istedim.
Sistem özellikleri CPU: İ7 4790 RAM: 12 GB GPU: HD 4600

Haswell olan configi setupun içerisine yerleştirip boot ettik. Yazılar geçiyor fakat "gIOSCreenLockState 3, hs0, bs 0, now 0, sm 0x0" diyor ve takılıyor. Ne yapmam lazım?

Son düzenleme:
@453482 Merhabalar,
Yakın arkadaşımın bilgisayarına da big sur kurmak istedim.
Sistem özellikleri CPU: İ7 4790 RAM: 12 GB GPU: HD 4600

Haswell olan configi setupun içerisine yerleştirip boot ettik. Yazılar geçiyor fakat "gIOSCreenLockState 3, hs0, bs 0, now 0, sm 0x0" diyor ve takılıyor. Ne yapmam lazım?
Bunun için yeni konu açmanızda fayda var çünkü bir konuda sadece 1 tane soru sorulabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı