HD 4650 ile Project Cars Oynama

caulkercharles

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba.
Low'da bile olsa bu sistemle Project Cars oynayabilir miyim ? Dirt 3, GTA V gibi oyunları oynayabiliyorum ama bundan emin olamadım. 25 FPS alsam yeter.

İntel Core 2 Quad Q8400
HD 4650 1 GB (Overcloklu)
4 GB DDR3 Ram

Güncel.

Project Cars deneyimim olmadı ancak eski sistemimde (HD 4870, Core 2 Duo E7200, 6GB DDR2 ram) bence Project Carstan daha iyi bir simulasyon olan Assetto Corsa yı high ayarlarda 60 fps e yakın değerlerde oynamıştım. Eğer satın almayı düşünüyorsanız Assetto Corsa yı öneririm. (çözünürlük 1280x1024' tü yalnız full hd açarsanız tahminen 10-20 fps kaybedersiniz)

Son düzenleme:
Project Cars deneyimim olmadı ancak eski sistemimde (HD 4870, Core 2 Duo E7200, 6GB DDR2 ram) bence Project Carstan daha iyi bir simulasyon olan Assetto Corsa yı high ayarlarda 60 fps e yakın değerlerde oynamıştım. Eğer satın almayı düşünüyorsanız Assetto Corsa yı öneririm. (çözünürlük 1280x1024' tü yalnız full hd açarsanız tahminen 10-20 fps kaybedersiniz)
Assetto Corsa'yı kaldıracağını sanmıyorum. Assetto Corsa güzel ama çok fazla simülasyon. Direksiyon setim olmadığı için de bakmadım hiç.

en düşük çözünürlükte ve ayarlarda çoğu oyunu oynadım ve sizinkinden daha kötü bir kartla . çözünürlük başta olmak üzere bütün grafik ayarlarını en düşüğe çekerseniz . oynayabilirsiniz belki ama oyun nfs 1 e dönerse karışmam .
minimum gtx 680 istiyor . gördüğüm kadarıyla o kartlar da 256 bit karta ne kadar oc yaparsanız yapın gtx 680 kadar olmasıına imkan yok .ayrıca oyun minimum dx 11 istiyor o kart dx 10.1 destekliyor diyelimki siz süperbi oc yaptınız kart gtx 680 seviyesine geldi (atıyorum) genede oyunu açmayacaktır bile .
hd 4000 serisinin en üst modellerindendir hd 4870 . o kart hd 7730 lara falan tekabul ediyor diye biliyorum ama o kart da dx 10.1 olduğundan kaybediyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı