HD 4650'li sisteme update tavsiyesi

dondante

Hectopat
Daha fazla  
Beyler ve bayanlar benim yaklaşık bir 4 yıllık hala çok sorun çıkarmadan çalışan Casper bilgisayarım var. İçinde i7 çekirdek var ve ATI Radeon HD 4650 ekran kartı var. Hala windows 7 yüklü ve 4 GB RAM var. Yeni bilgisayar alacak veya toplayacak param olmadığı için bu bilgisayarın içini değiştirmeye karar verdim. Bu bilgisayarı CS GO gibi basit oyunlarda çok kasmadan rahat rahat çalıştıracak parçalarla değiştirmek istiyorum. Size sorum ne gibi değiştirmeler yapabilirim? Veya bundan bir şey olmaz diyorsanız hala kafamda hazır bilgisayar almak var. Hangi oyun bilgisayarları canımı çok yakmaz?

Son düzenleyen: Moderatör:
İ7 işlemci varsa her halukarda güçlü bir işlemcidir. Bize PSU ve bütçeni söyle. Bir de anakartını.
Tüm bileşenlerini yazarsan (i7 modeli,anakart vs.) ve bütçeni belirtirsen ona göre bir tavsiyede bulunabiliriz.
Anakart msi H55M_P31. Psu ne internette yazıyor ne de açtım baktım bi şey yok casper üzerine kendi yazısını koymuş 300 w bi psu. Bütçe olarakta eğer update yapıcaksam 1500 kadar rahat çıkarım ama yeni bilgisayar tavisyesi için bilemiyorum bütçemi. birde 4gb ram var ama 2*2gb şeklinde markalarını da bulamadım

Son düzenleme:
300w PSU işini göreceğini sanmıyorum +80 500w bir PSU almanı tavsiye ederim. Ekran kartı olarak GTX 960 alabilirsin. 4 GB Ram daha ekle derim ben. HDD varsa Bir SDD alabilirsin.

300w PSU işini göreceğini sanmıyorum +80 500w bir PSU almanı tavsiye ederim. Ekran kartı olarak GTX 960 alabilirsin. 4 GB Ram daha ekle derim ben. HDD varsa Bir SDD alabilirsin.
peki 4 gb ram almak yerine var olanları tamamen atıp yeni 8gb lik ram alsam bi sorun olur mu? bir de öncelik olarak ram mi yoksa psu mu?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı