HD 4700 Ekran Kartına Kasa Fanı Takma

Patates

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

ATI Radeon HD 4700 ekran kartım var. 1 ay idare edicem bu kartla ve kendime yeni sistem toplayacağım. Oyun oynarken bilgisayar kapanmaya başladı ben de bilgisayarın ısı değerlerine baktım. Ekran kartı 101 derece gösteriyodu anladım fanın bozulduğunu ve beni 1 ay idare edicek pratik bir çözüm buldum. Sorun çıkarmaz umarım :LOL:

14111562_281074172263846_1347310933_n.jpg

101 derece mi? Yanmadığına şükredin. Bence bir an önce yeni sisteminizi edinin, yoksa bununla oyun oynamak pek zevk vermez.
Ayrıca bir şey sormak istiyorum, bilgisayarınız Casper mı?

101 derece mi? Yanmadığına şükredin. Bence bir an önce yeni sisteminizi edinin, yoksa bununla oyun oynamak pek zevk vermez.
Ayrıca bir şey sormak istiyorum, bilgisayarınız Casper mı?
Ezbere yorum yapmayın hocam be. (n) Belli ki ekran kartı fanında sıkıntı var. Şu Casper olayını da fazla abarttınız.

Casper markasının tavsiye edilmemesi durumu kesinlikle abartılmıyor. Forumdan birinin aldığı Casper marka kasanın içinden laptop anakartı çıkmıştı ve üstünde de "Super Silent Technology" yazıyordu. Şaka gibi değil mi? Verdiğiniz paranın belki de 1/3'ü bile etmeyecek kadar performans veren bilgisayarları satmaya çalışıyorlar size.

Engel yedigim icin cevap veremedim. Konu açmaya korkar oldum artik. Neyse, hayir Casper değil bilgisayarim. Zaten sistem zorlayan oyun oynamiyorum LoL oynuyorum sadece.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı