HD 4890 için Platoon PL-9263 500W PSU yeterli mi?

Bende eski bilgisayarımdan kalan HD5890 kart durmakta sanırım. Düşünürsen 100 TRY 'ye satabilirim ?
1 GB 256 bit sanırsam ekran kartı
Yeni çıkan hiçbir oyunu oynayamadım. Düşün Minecraft bile oynayamiyorsun. Directx 10.1. Almak istiyorsan al.
Bana ait bir pc olmadı hiç hep abimle geçindik. Zamanında bahsettiğim ekran kartıyla pc topladı halen yaşıyor tek sıkıntısı ekran kartını takarken yalan etmesiydi. Hiç bir şey ödemeden pc elde ettim arkadaşı sayesinde ve en az masrafla güzel bir performans yakalamaya çalışıyorum. Bizim ekran kartının aynısını alsam bile yeterli benim için ama psu için sıkıntı olur mu onu bilmek istiyorum :)

HD4xxx serisinin DX 11 desteği maleesef yok. Gücü yetse bile güncel oyunları oynayamazsınız. Yetmez de zaten.
HD5xxx serisinden itibaren AMD güncelleme veriyor kartlara.

Ekran kartı alıcam fakat yanında psu da almam gerekiyor şuan. O yüzden biraz iyi bişi almak istiyorum ki sistemim en azından 2-3 sene güncel oyunları oynatsın. Tek isteğim bu.

HD4xxx serisinin DX 11 desteği maleesef yok. Gücü yetse bile güncel oyunları oynayamazsınız. Yetmez de zaten.
HD5xxx serisinden itibaren AMD güncelleme veriyor kartlara.
HD5xxx ve Hd6xxx dx 11 kartları. Dx 12 güncellemeleri vermiyor AMD. Eğer HD serisinden bir kart alacaksan minimum HD 7850 olmalı.

Bu gidişle ya bizim ekran kartından ya da HD7850 ile GTX 1030 arasında seçim yapmam gerekecek imkanlar buna el veriyor çünkü üstüne psu da almam lazım. Psu da ya 500 ay da 600 wattlık almam gerekecek bu ekran kartlarına göre.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı