HD 4890 için Platoon PL-9263 500W PSU yeterli mi?

GT 1030 30W tüketiyor gayet düşük bir güç tüketimi var. HD 7850 daha performanslı bu modelden ve HD 7850 130W çekiyor. 100W daha fazla.
elimdeki psu yeterli o zaman HD7850 ye göre.

Dosya Ekleri

• psu.jpg
    psu.jpg
    109,6 KB · Görüntüleme: 132
500W yazdığına bakmayın o PSU 12V kanalına 350W civarı verir. Bence yeni PSU almanız iyi olur.
Alacaksam biraz paraya kıyıp pubgyi kasmadan oynatacak bir şey istiyorum zaten onu alınca otomatik psu da almak gerekecek. 1000 TL'ye böyle bir ekran kartı bulmam mümkün mü peki ?

R7 265 ve R7 370 , HD 7850 nin biraz daha makyajlanmış halidir o kadar. 3 kartın aralarında ki performans 6-7 fps yi geçmez.

Değmez o karta o kadar para verilmez. Hem 0 olamaz o kart 2013'te çıktı. R7 265 felan bulun 500-600 TL arasında satılıyor. Yada 0 GTX 1050 alın.
Haklısınız. R7 265 gerçekten çok sevdiğim bi ekran kartı ve performansı gerçekten müthiş. Dediğim büyük bir ihtimal R7 alacağım. Tavsiye için teşekkür ederim.

Hocam şunu söylemek istiyorum. Everest PSU dün yandı. Sana önerim o PSU'yu söküp at çöpe. Ben evde olmasam ev yanacaktı. Başına böyle bir şey gelmesin diye söylüyorum. Sistemi bırak ev bile yanar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
. İzle yanan everest PSU. Sen sen ol kullanma o bilgisayarı.

Hocam şunu söylemek istiyorum. Everest PSU dün yandı. Sana önerim o PSU'yu söküp at çöpe. Ben evde olmasam ev yanacaktı. Başına böyle bir şey gelmesin diye söylüyorum. Sistemi bırak ev bile yanar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
. İzle yanan everest PSU. Sen sen ol kullanma o bilgisayarı.
Umarım işlemcim yeterli gelir GTX 1030 için. GTX1030 içinde psu alacağım zaten yeni bir tane.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı