HD 530 sistem hangi oyunları açar?

ulman

Picopat
Daha fazla  
  • Intel HD Graphics 530 ekran kartı.
  • 4 GB RAM.
  • Intel Core i5.
Fiyatlar düşük olursa sevinirim. (Zaten bu sisteme pahalı oyun gelir mi? Bu ekonomide gelir aslında.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Kitap okumak ile aranda çok kötü bir bağ yoksa çok seveceğin oyun: Disco Elysium. Ve ayrıca Don't Starve. Derim. Ne yazık ki başka bir şey açacağını sanmam bu sistemin.

Şöyle, 2010 civarı neredeyse her oyun oynanabilir. Sistemin o dönemin neredeyse tüm AAA'leri için yeterli. Fiyatlarda, pek emin değilim ama çoğu uygunlardı, gelen zamlar ile durumlarından emin değilim.

Şu listedeki oyunları önerebilirim, oynanacaklardır. Ek olarakdan, bu listeye koymadığım Batman Arkham Asylum, City ve orgins, BioShock infinite de olabilir, oynatacaktır sistemin.

1689446590664.png

Kitap okumak ile aranda çok kötü bir bağ yoksa çok seveceğin oyun: Disco Elysium. Ve ayrıca Don't Starve. Derim. Ne yazık ki başka bir şey açacağını sanmam bu sistemin.

Yeni nesil değil, eski nesil oyunlara bak. i5 6. nesil ve HD 530 ile oynanabilecek bolca oyun var, N3710 bile açar çoğunu. Eğer konu sahibi oynamak istiyorsa dediğim gibi seçenek çok, önemli olan inanmak ve istemek.

Şöyle, 2010 civarı neredeyse her oyun oynanabilir. Sistemin o dönemin neredeyse tüm AAA'leri için yeterli. Fiyatlarda, pek emin değilim ama çoğu uygunlardı, gelen zamlar ile durumlarından emin değilim.

Şu listedeki oyunları önerebilirim, oynanacaklardır. Ek olarakdan, bu listeye koymadığım Batman Arkham Asylum, City ve orgins, BioShock infinite de olabilir, oynatacaktır sistemin.

Eki Görüntüle 1863481

Yeni nesil değil, eski nesil oyunlara bak. i5 6. nesil ve HD 530 ile oynanabilecek bolca oyun var, N3710 bile açar çoğunu. Eğer konu sahibi oynamak istiyorsa dediğim gibi seçenek çok, önemli olan inanmak ve istemek.

Hocam Max payne oynamak çok istedim ama Steam'de yok New vegas aldım ETS 2 sordum açmaz dediler BioShock da açmaz dediler metro aldım San Andreas remake çıktı o da yok Half-Life hayranıyım zaten
Teşekkürler bu arada.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam 16 GB RAM'le onlar ben Valorant falan denedim açmıyor.

Son düzenleme:

Eki Görüntüle 1863481

Bu oyunları bilmeyen kalmadı zaten. Ben alternatif yazmak istedim.

Hocam Max Payne oynamak çok istedim ama Steam'de yok New wegas aldım ETS 2 sordum açmaz dediler BioShock da açmaz dediler metro aldım San Andreas remake çıktı o da yok Half-Life hayranıyım zaten.
Teşekkürler bu arada.

Black Mesa'yı açacaktır. İnsanların dediklerinin yanı sıra deneme yanılma da yap. Olmadı 2012'yi rahat oynarsın, ama Steam sürümü de oynanır. Belki oynamışsındır onu da, yine de söylemek istedim.

Max Payne olarak, yani o yola başvurulabilir ama karar senin. Adamlar satmıyor ki oyunu. Ek olarak Max Payne 3 de rahat oynatır.

ETS 2, son sürümde emin değilim ama eskilerde oynatır çok rahat. Ki bana kalırsa son sürümde bile şansı olabilir. Ben 1.36 oynardım ama N3710 ile 6500 arasında katlarca fark var. Demoyu deneyip performansa bakabilirsin aslında.

BioShock'u kim açmaz dedi ya? 2540M ve HD 3000 ile 800x600 en Low'da 30 üstü oynardım. Ki sisteminin de daha iyi olduğunu düşünürsek, oynatacaktır sistemin.

Metro, gerekli tabii. Oynatır gibime geldi, 2540M'de çok kasmıştı ama senin cihaz daha güçlü.
Trilogy'nin D. E.'sini değil de, orijinal oyunları en azından oynamanı tavsiye ederim. Satılmıyorlar, ama o yol her zaman mevcut. Karar yine senin.

Ek olarak, başka oyunlar hakkında sorun varsa sorabilirsin. Ek olarak, lowspecgamer'in dediği gibi, düşük sistemlerde 20 FPS'in üstü oynanabilirdir. Kaliteli grafikleri boş verip oynanabilir bir kare hızı almak, işte bu en önemlisidir. Oyunu oynamak isteyen, her türlü oynar.

Bu oyunları bilmeyen kalmadı zaten. Ben alternatif yazmak istedim.

Çarpıtıyorsun, önerilerine laf etmedim. "ne yazık ki başka bir şey açacağını sanmam bu sistemin." demene laf ettim. Onlarca kaliteli oyun var bu cihazın açabileceği.

Ek olarak, dediğin şey senin oyunlarında da geçerli. Disco Elysium 9.7'lik bir oyun, Don't Starve Together da tüm Co-op oynayanların bildiği bir oyun. Kendi önerilerim, dünyanın en özgünleri ve bilinmeyenleri olmayabilirler lakin bu sistemin de rahat açacağı, kaliteli AAA oyunlar. Önemsememiz gereken şey zaten o.

Geri
Yukarı