HD 530 sistem hangi oyunları açar?

Black Mesa'yı açacaktır. İnsanların dediklerinin yanı sıra deneme yanılma da yap. Olmadı 2012'yi rahat oynarsın, ama Steam sürümü de oynanır. Belki oynamışsındır onu da, yine de söylemek istedim.

Max Payne olarak, yani o yola başvurulabilir ama karar senin. Adamlar satmıyor ki oyunu. Ek olarak Max Payne 3 de rahat oynatır.

ETS 2, son sürümde emin değilim ama eskilerde oynatır çok rahat. Ki bana kalırsa son sürümde bile şansı olabilir. Ben 1.36 oynardım ama N3710 ile 6500 arasında katlarca fark var. Demoyu deneyip performansa bakabilirsin aslında.

BioShock'u kim açmaz dedi ya? 2540M ve HD 3000 ile 800x600 en Low'da 30 üstü oynardım. Ki sisteminin de daha iyi olduğunu düşünürsek, oynatacaktır sistemin.

Metro, gerekli tabii. Oynatır gibime geldi, 2540M'de çok kasmıştı ama senin cihaz daha güçlü.
Trilogy'nin D. E.'sini değil de, orijinal oyunları en azından oynamanı tavsiye ederim. Satılmıyorlar, ama o yol her zaman mevcut. Karar yine senin.

Ek olarak, başka oyunlar hakkında sorun varsa sorabilirsin. Ek olarak, lowspecgamer'in dediği gibi, düşük sistemlerde 20 FPS'in üstü oynanabilirdir. Kaliteli grafikleri boş verip oynanabilir bir kare hızı almak, işte bu en önemlisidir. Oyunu oynamak isteyen, her türlü oynar.

Çarpıtıyorsun, önerilerine laf etmedim. "ne yazık ki başka bir şey açacağını sanmam bu sistemin." demene laf ettim. Onlarca kaliteli oyun var bu cihazın açabileceği.

Ek olarak, dediğin şey senin oyunlarında da geçerli. Disco Elysium 9.7'lik bir oyun, Don't Starve Together da tüm Co-op oynayanların bildiği bir oyun. Kendi önerilerim, dünyanın en özgünleri ve bilinmeyenleri olmayabilirler lakin bu sistemin de rahat açacağı, kaliteli AAA oyunlar. Önemsememiz gereken şey zaten o.

GTA 4 şansım var mı bir kere korsan indirmiştim acayip donmuştu ama.

GTA 4 şansım var mı bir kere korsan indirmiştim acayip donmuştu ama.

Oynarsın. Ben N3710 ve HD 405 ile en düşükte 25 civarında oynayabiliyordum. Ki ben o şekilde 320 saat oynadım bu oyunu, 1.0.7.0 ile 400'ü geçer.

1689448543900.png

Şöyle ki, ayarları en düşüğe al. Ardından çözünürlüğü 720P'ye çekip Definition'u aç. Ardından da texture Quality'i istersen medium yap. Vehicle Destiny, en fazla FPS için 1 en mantıklısı ama daha gerçekçi bir dünya için 20 yapsan yeter.

Dediğim şekilde yeterli bir görsellik alırsın. Benim 2540M bu ayarlar ile 20 alırdı. Senin cihaz 30'u geçer diye düşünmekteyim.

Son çare, lowspecgamer yardımı ama gerekmez diye düşünüyorum. Sistemin yeter bu oyuna. Yine de burada bulunsun.

Ek olarak, downgrade edip de oynanabilir ama en iyi performansı hangisi verir emin değilim. Lsc 1040'a downgrade etmişti ama oyunun en iyi gözüktüğü sürüm o olduğu için performansa etkisi olabilir. Neyse, eğer karar verirsen o ile de ilgili birkaç test yaparım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oynarsın. Ben N3710 ve HD 405 ile en düşükte 25 civarında oynayabiliyordum. Ki ben o şekilde 320 saat oynadım bu oyunu, 1.0.7.0 ile 400'ü geçer.

Eki Görüntüle 1863511

Şöyle ki, ayarları en düşüğe al. Ardından çözünürlüğü 720P'ye çekip Definition'u aç. Ardından da texture Quality'i istersen medium yap. Vehicle Destiny, en fazla FPS için 1 en mantıklısı ama daha gerçekçi bir dünya için 20 yapsan yeter.

Dediğim şekilde yeterli bir görsellik alırsın. Benim 2540M bu ayarlar ile 20 alırdı. Senin cihaz 30'u geçer diye düşünmekteyim.

Son çare, lowspecgamer yardımı ama gerekmez diye düşünüyorum. Sistemin yeter bu oyuna. Yine de burada bulunsun.

Ek olarak, downgrade edip de oynanabilir ama en iyi performansı hangisi verir emin değilim. Lsc 1040'a downgrade etmişti ama oyunun en iyi gözüktüğü sürüm o olduğu için performansa etkisi olabilir. Neyse, eğer karar verirsen o ile de ilgili birkaç test yaparım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çok sordum ama Assetto Corsa?

Çok sordum ama Assetto Corsa?

Şimdi, bu oyunu hiç denemedim. O yüzden net bir cevabım bulunmamakta ne yazık ki. Tavsiyem, oyunu indirim döneminde alıp denemen. Buna göre bir sonuç alman en mantıklısı olur.

Bu video, eski bir video ve RAM 8 GB. Yani doğru sonuçları yansıtmayabilir ama en yakın sistem bu.

Şimdi, bu oyunu hiç denemedim. O yüzden net bir cevabım bulunmamakta ne yazık ki. Tavsiyem, oyunu indirim döneminde alıp denemen. Buna göre bir sonuç alman en mantıklısı olur.

Bu video, eski bir video ve RAM 8 GB. Yani doğru sonuçları yansıtmayabilir ama en yakın sistem bu.

Tamam, teşekkürler.

Hocam Max Payne oynamak çok istedim ama Steam'de yok New Vegas aldım ETS 2 sordum açmaz dediler BioShock da açmaz dediler metro aldım San Andreas remake çıktı o da yok Half-Life hayranıyım zaten.
Teşekkürler bu arada.

Hocam 16 GB RAM'le onlar ben Valorant falan denedim açmıyor.

Millete sormak yerine ekran kartı ve işlemcini yazıp istediğin oyunu yazsana.

Yeni konular

Geri
Yukarı