HD 5450 Core 2 Duo sistem Valorant oynatır mı?

Genel olarak öyle ama overclock yapılırsa güzel değerler elde edilebiliyor. İşlemciye göre güzel değerler tabii.
Core 2 Quad işlemcileri bile Valorant adeta ağlatıyor.
Oynatmaz diyelim. 1024x768 Low oynarsın ama keyif vermez. Ani FPS düşüşü olur islemci ve RAM'den oturu.
Keyif alarak oynayamazsınız 30 40FPS üstü alacağınızı sanmıyorum.
HD 5450 Intel Core 2 Duo 4 GB RAM Valorant kaç FPS verir?
Peki AMD phenmon işlemci kullansam

Genel olarak öyle ama overclock yapılırsa güzel değerler elde edilebiliyor. İşlemciye göre güzel değerler tabii.

Hocam evde 8 GB RAM, SSD, Xeon E5420 ve GTX 745'li bir sistem vardı üstelik overclock yaptım. Oyun 1080p High'da bile halen darboğaz yapıyordu, hatta sistemde denemek için yüklediğim Forza Horizon 4 bile Valorant'tan çok daha stabil çalışıyordu.

Hocam evde 8 GB RAM, SSD, Xeon E5420 ve GTX 745'li bir sistem vardı üstelik overclock yaptım. Oyun 1080p High'da bile halen darboğaz yapıyordu, hatta sistemde denemek için yüklediğim Forza Horizon 4 bile Valorant'tan çok daha stabil çalışıyordu.

Hocam Quad Core için söylemiştim bunu, şöyle video bırakayım boş zamanınızda izlemenizi tavsiye ederim. İlk videodaki o.c daha kaliteli 2. videoda DK8'e geçerseniz Valorant testine ulaşabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı