HD 5450 PUBG Lite kaldırır mı?

Osman Tuç

Hectopat
Daha fazla  
Sistem şöyle:

Ekran kartı: HD 5450 3 GB
İşlemci: i3 2150 3.3 GHz
Anakart: H61gv version 7.5 DDR3
RAM: 4 GB DDR3

Sistem Windows 10 PUBG Lite açar mı açarsa ne kadar FPS ile oynarım? Kalite düşük olursa sıkıntı olmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hafif donmalarla oynayabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bazı oyun hızlandırıcı kullanarak 60 FPS ve üzerinde oynaman mümkün. Dikkat et oyunu oynarken arkada çalışan başka bir uygulama olmasın.

Bazı oyun hızlandırıcı kullanarak 60 FPS ve üzerinde oynaman mümkün. Dikkat et oyunu oynarken arkada çalışan başka bir uygulama olmasın.

Oyun hızlandırıcıların bir mantığı yok.

Sistem şöyle.
Ekran kartı: HD 5450 3 GB.
İşlemci: i3 2150 3.3 GHz.
Anakart: H61gv version 7.5 DDR3.
RAM: 4 GB DDR3.
Sistem Windows 10 PUBG Lite açar mı açarsa ne kadar FPS ile oynarım? kalite düşük olursa sıkıntı olmaz.

Güneş ışığı ayarını oyundaki ayarları doğru yaparsanız 30 FPS kadar görürsünüz. Bana kalırsa ekran kartını satın ve yerine GT 1030 ya da 750 Ti alın.

Oyun hızlandırıcıların bir mantığı yok.

Güneş ışığı ayarını oyundaki ayarları doğru yaparsanız 30 FPS kadar görürsünüz. Bana kalırsa ekran kartını satın ve yerine GT 1030 ya da 750 Ti alın.

2 Tane monitör ve PC var onları satıp 730 almayı planlıyorum geri kalana da mouse ve başka şeyler almam lazım sence?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı