HD 5450 sisteme Windows 8.1 kurulmalı mı?

EmoStyle

Decapat
Daha fazla  
Selamünaleyküm. İlk öncelikle Windows 10 işletim sistemini kullanıyorum. Fakat 7'den geçtim 7 Ultimate 64 Bit'ten 7 de mavi ekran hataları hiç yoktu ve kasma yoktu. Windows 10'da kasma ve mavi ekranlar başladı ve sistem gereksinimlerim şunlar; 4 GB RAM, 2 çekirdek işlemci 3.20GHz, AMD Radeon HD 5450 1GB. Bunlar genel özellikleri sizce bu sisteme Win 8.1 Home kursam daha mı sağlıklı olur? Fikirleriniz çok değerlidir ve sizce mavi ekran Windows 10'dan mı kaynaklanıyor? Ve oyunlarda FPS düşüşü oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
8.1 ayar ve kullanım açısından pek hoşuma gitmedi benim. 7 kullanman daha sağlıklı olur.

8.1 de DLL hataları çok fazla var Windows 7 stabil çalışacaktır.

Yüklediğin sistemin ISO dosyasından kaynaklı mavi ekran yeme ihtimalin yüksek. Windows 10'dan başka sistem önermem de pek doğru olmaz açıkçası çünkü artık piyasada virüsler çok fazla arttı ve Windows 10'dan alt sistemler güvenlik açısından artık geride kalacak. 8.1'in 2023'e kadar güvenlik güncellemesi alması aslında olayları bir tık değiştirir gibi ama hala sistemin için Windows 10 taraftarıyım.
Hem şimdi ki Windows 10 gayet stabil bir sistem eskisi gibi yaşlı sistemleri yormuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı