HD 5470 CS GO Performansı

l1dev

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar elimde HP G62 b34-ET modeli laptop var. CS:Go'yu düşük ayarlarda kasmadan oynayabilirmiyim ? Özellikler kısaca şöyle;
  • 4 GB DDR3 1066 Mh
  • Intel Core i3-370M 2.4 GHz.3 MB Cache Bellek İşlemci
  • Windows 8.1 Pro
  • 1366*768
  • Intel HD Graphics (Aslında HD 5470 var ancak bozuldu.)

ben oynuyorum galiba aynı laptop hp g62 olması lazım ben orta ayarlarda 30 fps alıyorum.Bu arada kart bozuk değil oyunda devreye giriyor ben sana sürücü atıyım onu yükle masaüstünde hd grafigks var ama oyunda 5470 oluyo. :D

tabi 54 70 olduğuna eminden indir 8.1 64 bitse bu Mobile alttaki betayı indir kur pc yi yeniden başlat sonra oyunların tadını çıkar

ben oynuyorum galiba aynı laptop hp g62 olması lazım ben orta ayarlarda 30 fps alıyorum.Bu arada kart bozuk değil oyunda devreye giriyor ben sana sürücü atıyım onu yükle masaüstünde hd grafigks var ama oyunda 5470 oluyo. :D

tabi 54 70 olduğuna eminden indir 8.1 64 bitse bu Mobile alttaki betayı indir kur pc yi yeniden başlat sonra oyunların tadını çıkar
Ama benimki gerçekten bozuk. :) Yinede attığınız sürücüyü indirip bir deneyeceğim.

Onboard ekran kartı ile
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
65 ortalama fps diyolar ne kadar doğru bilemem :D

Oyunu aldım şu anda iniyor bakalım nasıl bir performans alacağım. Bu arada verdiğiniz driveri indirdim ancak driveri kurunca ekran kararıyor. :(

Ne yazık ki öyle olmuyor. :( HD Graphics ile en düşük ayarlarda 1024*768 çözünürlükte 20-30 FPS arası alıyorum ve buda beni hiç tatmin etmiyor. :( HP marka laptop almayın aldırtmayın.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı