HD 5500 CS2 kaldırır mı?

kağanx

Picopat
Daha fazla  
HD 5500 ve 820M e sahibim. (Laptop.)
İşlemcim i5-5200 ve 8 GB RAM var. CS2 kaldırır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaldırır ancak en düşük ayarlarda 50-65 fps.
Belki biraz daha fazla olabilir.

Neden? Gayet yetiyor sistem.

Edit: Bu arada kaldırır dedim de 820M 1 GB VRAM ise kaldırmaz. 2 GB olanı ise bu dediğim geçerli.
2gb vram li ama hocam güncellemede en düşük ayarlarda bile donuyordu şuan düzelmiş midir?

Ona benzer bir sistem bende vardı en düşük ayarlarda 60 FPS'i görüyordum ama ısınmadan dolayı FPS düşmesi çok fazla oluyordu sende nasıl olur bilmem. Laptop ısınmazsa akar gidersin.

Kaldırır ancak en düşük ayarlarda 50-65 FPS.

Edit: Bu arada kaldırır dedim de 820M 1 GB VRAM ise kaldırmaz. 2 GB olanı ise bu dediğim geçerli.

Sisteminde i5-5200u var ve çok fazla FPS düşmesi olur. Kaldırır ama FPS droplardan oynayabilir mi bilmem.

Oyunu açabilirsiniz ancak oynanabilir bir tecrübe sunmaz 30 fps ten düşük alırsınız.

Kaldırır ancak en düşük ayarlarda 50-65 FPS.

Hocam dünden beri biraz oynuyorum 40-20 FPS arası da olsa güzelce oynuyorum ama tek sıkıntı şu laptop nihai performansta ve oyun modu her zaman açık oyun moduna CS2'yi eklemeye çalışıyorum ama CS2 oyunlar klasörümde gözükmüyor. Arama kısmına CS2 yazıyorum Counter-Strike. URL diye çıkıyor sonra 820M i seçiyorum çıkıp geri bakıyorum bu sefer de eklenen yerde yok bende onun yerine steam i ekledim. Nasıl düzeltebilirim bir yolu var mı? resim_2024-05-05_210609579.pngresim_2024-05-05_210648479.png

Yeni konular

Geri
Yukarı