HD 5500 oyunlarda FPS düşüyor

Yer
Gotham
Arkadaşlar şimdi Mafia 2 oynuyorum. Bilgisayar önceden 95 derece oluyordu. Temizlikle falan 80'e indi. Neyse. Oynarken 30-40-50 FPS civarlarında oynuyorum. Böyle fareyi hareket ettirirken arada takılıyor. Veya normal koşarken araba sürerken. Özellikler:
4 GB RAM DDR3
R5 M330 2 GB (Bunu ayarladım diğer bir kart HD 5500 var. Grafik ayarlarından bu kartı seçtim bunu kullanıyor. )
WD 500GB HDD (HDD'den olabilir mi diye düşünüyorum. Çünkü arada bir görev yöneticisinden performans kısmında bakınca okuma yazma hızları aşırı düşük. Bazen KB civarına iniyor. Genelde 5 6 MB falan oluyor. Laptop bu arada. )
i3 5005U 2.0 GHz

RAM yetersiz mi geliyor anlamadım. Ama sistem gereksinimlerine bakınca RAM yeterli gözüküyor. HDD olabilir mi diye düşünüyorum. Arada bir çünkü bayağı artıyor HDD kullanı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
kardeşim o ekran kartları artık günümüzdü low denilen kartlar o yüzden o kartlarla oyun oynanmaz yeni kart al yada bir pc topla sistemin eskiye benziyor 2400 tl civarına ryzen3 1200 + rx570 alırsın keyfine bakarsın

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı