HD 5570 Ekran kartı kaç TL eder?

1366x768, doku ayarları yüksek ve geri kalan her şey düşük değil mi? Ölçekleme de %25 falandır herhalde.

Adam TDK uzmanıyım dememiş bu arada. Buraya herkese sallamaya mı geldiniz?

Hayır şu an oynuyorum yüksekte saçma benchmarklara bakıp siz sallıyorsunuz?
Kartınıza talip çıkacağını sanmıyorum, 200'e bile satamayacaksınız bence.

Anladım sağ ol kardeşim satılmasın o zaman, ne diyeyim...

Örneğini verdiğiniz oyunlar 9 yıl öncesine ait yani 2012'ye... Siz rakamı belirlemişsiniz zaten hocam koyun o fiyata. Fiyat yazmak serbest nasılsa.

Sizin gibiler yüzünden zaten 2. el piyasası yükseliyor. İyi o zaman siz 400'e fasa fiso kart koyuyorsanız ben RTX 2070 super'i 6000 TL'den açık arttırma yapayım. Daha çok söz var da Allah'a havale ediyorum.

Kardeşim ne boş insansın be.
Bende GTX770 var Full ayarlarda 40FPS 70FPS arası alıyorum sen neyin kafasını yaşıyorsun.
GTX970 var ben bile en yükseğe alınca adamakıllı FPS alamıyorum. Arkadaş 10 fps alıp akıcı diyorsa bilemem tabi de.

@KovboyBeyDiyeceksiniz
Bana demişsin ki bir de benchmarklara bakıp mı konuşuyorsun? Hayır bizzat dediğiniz kart benim eski kartım... Ayriyeten şuan 2. bilgisayarımda HD6870 var o da oynayamıyor yüksekte.

GTX970 var ben bile en yükseğe alınca adamakıllı FPS alamıyorum. Arkadaş 10 FPS alıp akıcı diyorsa bilemem tabii de.

@KovboyBeyDiyeceksiniz
Bana demişsin ki bir de benchmarklara bakıp mı konuşuyorsun? Hayır bizzat dediğiniz kart benim eski kartım...Ayriyeten şu an 2. bilgisayarımda HD6870 var o da oynayamıyor yüksekte.

Aynen hocam ben bu arkadaşı anlamadım diğer açtığı konuya falan bakar mısınız Allah aşkına.
i5 650 + 5570 sistem alınır mı yazmış millet alınmaz çöp cart curt yazınca da"yoooo gayet iyi kullanıyorum"yazmış. En gıcık olduğum insan tipi ve gerçekten bir şey bildiklerini zannediyorlar.
RTX3090'lı bir sistem ellerine geçse ne yapar çok merak ettim.

Geri
Yukarı