HD 5570 sistemde Valorant kasar mı?

İşletim sistemi
Windows 10

Carcaiss

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar, ben Valorant indireceğim. Minimum gereksinimleri karşılıyor ancak HDD epey kötü, herhangi bir FPS sorununa yol açar mı? İnternetimiz kotalı, bitsin istemiyorum. 7 GB olsa bile bizim için çok.

Sistemim: ASUS AMD Radeon HD 5570.
İşlemci: Intel Duo CPU 2.94 GHz E7500.
RAM: 4 GB.
HDD: Wdc WD800JD-00lsa0 ata device (küçükken 1T HDD. İşlemcim çalındı ne yazık ki, oyun hayatımı da bitirdiler.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, ben Valorant indireceğim. Minimum gereksinimleri karşılıyor ancak HDD epey kötü, herhangi bir FPS sorununa yol açar mı? İnternetimiz kotalı, bitsin istemiyorum. 7 GB olsa bile bizim için çok.

İşlemci: Intel Duo CPU 2.94 GHz E7500.
HDD: Wdc WD800JD-00lsa0 ata device (küçükken 1T HDD. İşlemcim çalındı ne yazık ki, oyun hayatımı da bitirdiler.)

Hocam kotalı. internet varsa bence hiç bulaşmayın zaten bence çünkü Valorant internet isteyen bir oyun ve internet biterse 2021 yılında sıkıntı yaşayabilirsiniz.
Not: İşlemciyi çalmayı nasıl yaptılar?

Son düzenleme:

İşlemci: Intel Duo CPU 2.94 GHz e7500.

Hocam sistem minimum gereksinimleri karşılasa bile sadece 4 GB RAM bile sıkıntı yaşatır oyunda oldukça drop yersiniz ve adam yokken nasıl öldüm dersiniz halbuki adam çıkıp sizi vurmuştur bile kasarak oynamak keyif vermez bence ayrıca internet kotalı demişsiniz hiç girişmeyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Drop yiyebilirsiniz.

Hocam attığınız video epey eski üzerine birçok güncelleme geldi, videodakinden de beter olacaktır muhtemelen.

Hocam kotalı. İnternet varsa bence hiç bulaşmayın zaten bence çünkü Valorant internet isteyen bir oyun ve internet biterse 2021 yılında sıkıntı yaşayabilirsiniz.
Not: İşlemciyi çalmayı nasıl yaptılar?

Yok 300 GB kota var Kasım'da bitiyor bu pislik akıllı kota olayı Türk Telekom'un, işlemcimi küçükken babamın güya çok profesyonel dediği adama götürdük ekran kartı yandı dediler söktüler işlemcide yandı dediler söktüler küçükken bilmiyordum tabii daha sonra öğrenince gittiğimde dükkan bomboştu gitmişlerdi, GTA V açan bilgisayarım Valorant açamaz oldu kısacası.
Hocam attığınız video epey eski üzerine birçok güncelleme geldi, videodakinden de beter olacaktır muhtemelen.

Evet indirmeyeceğim, anlamadığım kısım ekran kartı olmayan 4 GB RAM'ı olup işlemcisi benimkiden kötü olan arkadaşım Valorant'ı 50 FPS oynuyor çok garip.
Bir de arkadaşlar konu dışı özür dilerim Assassin Creed Rogue serisinin ucuzunu nereden alabilirim oynayacağım da.

Geri
Yukarı