HD 5570 vs 9800GT

Arkadaşlar ekran kartı için gerekli önerileri vermişler. Eğer imzandaki işlemci şuan kullandığın işlemci ise birçok oyunda sıkıntı çıkartabilir. Mümkünse ve anakart uyumlu ise en az Q6600 gibi 4 çekirdekli bir işlemci almanı da öneririm.

Arkadaşlar ekran kartı için gerekli önerileri vermişler. Eğer imzandaki işlemci şu an kullandığın işlemci ise birçok oyunda sıkıntı çıkartabilir. Mümkünse ve anakart uyumlu ise en az Q6600 gibi 4 çekirdekli bir işlemci almanı da öneririm.

Evet işlemciyide alacağım fakat önce şu ekran kartını almam lazım anakartın GPU'su ile olmuyor.

Bir de bende eski bozuk sistemden söktüğüm 220W PSU 1GB DDR2 RAM ve HD3450 ekran kartı var ekran kartını bu sistemde kullanmıştım fakat sonradan sıkıntı çıkardı fan falan dönüyor görüntü vermiyor anlamadım ben bunları nasıl değerlendirebilirim acaba 20 30 lira da olsa satamaz mıyım?

Dediğiniz gibi piyasayı takip edeyim en iyisi.

Belirttiğiniz bileşenleri internetten satabilirsin. Genellikle sağda solda satıldığını gördüğüm bileşenler belki alanları da vardır.

1GB DDR2 RAM'i takmayı deneyebilirsiniz ya da 2 GB RAM daha alabilirsiniz bilgisayara. Gerçi o bilgisayarın eksiği çok hocam, SSD, RAM, işlemci ve ekran kartı lazım o sisteme... Nereden baksanız 700 lira tutar.

1GB DDR2 RAM'i takmayı deneyebilirsiniz ya da 2 GB RAM daha alabilirsiniz bilgisayara. Gerçi o bilgisayarın eksiği çok hocam, SSD, RAM, işlemci ve ekran kartı lazım o sisteme... Nereden baksanız 700 lira tutar.

Hocam RAM şu an sıkıntı değil gibi 2+2+2+1 şeklinde 7GB RAM var 1 tane de 1 GB fazladan var onu takamıyorum onu satabilsem üstüne ekleyip 2 GB alıp sistemi 8 GB yaparım ama şu anlık sıkıntı yok dediğim gibi RAM olayın da. ekran kartını da işte halletmeye çalışacağım işlemci SSD'yi de en kötü yazın alırım.
Hocam Letgo'dan buldum bir ilan 200 TL GT 430 fakat ben kargo için nereye yönlendirebilirim acaba satıcıyı? @Yiğitt35

Son düzenleme:
Letgo'nun kargo sistemiyle almak istiyorum diye söyleyin, GittiGidiyor veya N11 satış siteleri gibi bir sistem var Letgo'da. Isterseniz sistemi biraz araştırın, satıcı bilmiyorsa ona anlatırsınız. Hem 2 gün içerisinde test imkañınız var bu sistemde hem de satıcı 5 gün içerisinde kargoya verebiliyor.

Letgo'nun kargo sistemiyle almak istiyorum diye söyleyin, GittiGidiyor veya N11 satış siteleri gibi bir sistem var Letgo'da. Isterseniz sistemi biraz araştırın, satıcı bilmiyorsa ona anlatırsınız. Hem 2 gün içerisinde test imkañınız var bu sistemde hem de satıcı 5 gün içerisinde kargoya verebiliyor.

Hocam peki en az komisyon hangisi kesiyor? Mesela Sahibinden GeT sistemi 25 lira kesiyor 200 liraya.

Hocam peki en az komisyon hangisi kesiyor? Mesela Sahibinden GeT sistemi 25 lira kesiyor 200 liraya.

Letgo'da diyelim 200 liralık üründen bir sıfır atın, 20 lira kesiyor. 1500 TL'den bir sıfır atın, 150TL kesiyor, bu şekilde.

Letgo'da diyelim 200 liralık üründen bir sıfır atın, 20 lira kesiyor. 1500 TL'den bir sıfır atın, 150TL kesiyor, bu şekilde.

Hocam YouTube'da bir videoda şöyle gördüm 250 TL'lik bir ürüne kargo 15 TL + alıcı koruması 20 TL kesiyordu.
9800 kağıt üzerinde daha iyi bir karttır ama çıkalı seneler oldu eski bir kart sorunlu ve yorgun bir kart demektir. Tavsiyem hiçbirini almaman.

İdareliğine kullanacağım hocam zaten oynadığım 1-2 oyun var zaten arada girerim falan ilerleyen senelerde yeni bir sistem toplayacağım.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı