HD 5650 laptop Dying Light: The Following açar mı?

İşletim sistemi
Windows 10

SamiK

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Merhaba Technopat üyeleri, sizlere laptopumun Dying Light açıp açmayacağı hakkında danışmaya geldim.

Sistem özelliklerim:
CPU: Intel i5-460M 2.53 GHz.
GPU: AMD Radeon HD 5650 1 GB VRAM.
RAM: 8 GB.
İşletim sistemi: Windows 10 64 Bit.

Ekran kartsız masaüstü bilgisayarda oynayabildiğim bir oyundu, o bilgisayarı bırakmak zorunda kalınca laptopa geçtim.

Dostum açar mı bilmiyorum fakat arkadaşlara yardımcı olmak için kendi sistemi mi ve fps değerlerini söyleyeyim. Ben oyunu intel 7. nesil i7-7700HQ 2.80GHz, 1050 4GB, 16GB RAM laptopda, en düşükte V-SYNC açık sabit 60FPS çok rahat oynadım max ayarlarda 40-60FPS arası gezdi. Ama dikkat işlemciyi sabit 2.30GHz de çalıştırıyorum ki ısınmasın. Birde bu değerleri co-op da aldım. Singleplayerde daha yüksek alırsın işlemci daha az kullanır çünkü.

Şimdi ekran kartına baktım da çok zor duruyor 1GB VRAM çok yetersiz :/

Dostum açar mı bilmiyorum fakat arkadaşlara yardımcı olmak için kendi sistemi mi ve fps değerlerini söyleyeyim. Ben oyunu intel 7. nesil i7-7700HQ 2.80GHz, 1050 4GB, 16GB RAM laptopda, en düşükte V-SYNC açık sabit 60FPS çok rahat oynadım max ayarlarda 40-60FPS arası gezdi. Ama dikkat işlemciyi sabit 2.30GHz de çalıştırıyorum ki ısınmasın. Birde bu değerleri co-op da aldım. Singleplayerde daha yüksek alırsın işlemci daha az kullanır çünkü.

Arada deli fark var yalnız. Biri 1. nesil Intel diğeri 7. nesil, ekran kartı da zaten ortada.

Peki harici ekran kartı yöntemini denesem sistemimi rahatlatabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı