HD 5670 230W yeterli midir

sion5

Kilopat
Bayağı takip ettim önerilerinizi ve HD5670 almaya karar verdim ve bugün de aldım.

Sistemim ;
  • 2 gb ram
  • Amd athlon 64x2 dual core 5000 2.60Ghz

Son düzenleyen: Moderatör:
Sakın o 230 Watt değil de 230 V olmasın? Emin misiniz 230 W olduğuna?

ice3b0365-uc3843-wt7525-colors-it-silent-atrix-psu-600t.jpg

Kasa içinde PSU'nun üzerinde burada yazan bilgiyi belirtin.

HD 5670 bende var. Poworcolor markalı. 2 GB 128 bit. Ben bu kartı 1 sene boyunca 300W bir sistemde kullandım. Tam performans alamadım. Sorunun ekran kartından olduğunu düşündüm. Yeni sistem topladım. Ekran kartı almadım. İleriki zamanda güzel bir ekran kartı almak için ertledim. Yeni sistemde 700W power var. Ve inanır mısın bahsettiğim ekran kartı ile BF3 Multide Ultra ayarlarda oynadım. Tabi overclock yaptım ve max değerlere getirdim. 900/800 mhz hızında kullanıyorum. Diyeceğim odur ki hangi ekran kartını alırsan al önemli olan onu karşılayabilecek rahat bir power olmalı yoksa tam verim alamazsın, artı sistemi tehlikeye sokabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Düzeltiyorum 230V. Teşekkür ederim herkesin görüşü için 0 ekran kartını bu denli tehlikeye atmaya da gerek yokmuş. Önereceğiniz bir güç kaynağı var ise yazarsanız çok sevinirim.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı