HD 5670 ekran kartı sürücüsü güncel mi?

ahmet_kıran

Hectopat
Yer
Türkiye
Güncel mi? Eğer güncel değilse güncellersem

Ekran Alıntısı.PNG

Performans artışı olur mu? Olursa ne kadar olur?

@ahmet_kıran 3. parti NimeZ sürücü kullanabilirsiniz fakat orijinal AMD imzalı olmadığı için sorumluluk almıyorum. Kendi R9 290'ımda 6 ay kullandım ve hiçbir sorun yaşamadım. HD 5000 kartlara da sürücü yapıyor bahsettiğim arkadaş. Kendisini Google'da "Amernime Zone Drivers" diye aratabilirsiniz, sürücünüz 2022 olacaktır.

@ahmet_kıran 3. parti NimeZ sürücü kullanabilirsiniz fakat orijinal AMD imzalı olmadığı için sorumluluk almıyorum. Kendi R9 290'ımda 6 ay kullandım ve hiçbir sorun yaşamadım. HD 5000 kartlara da sürücü yapıyor bahsettiğim arkadaş. Kendisini Google'da "Amernime Zone Drivers" diye aratabilirsiniz, sürücünüz 2022 olacaktır.

Ne işe yarıyor yani FPS artar mı?

Normal olarak yok. @fromhell1 arkadaşımın dediği gibi farklı sürücüler var. Zaten kendisi de size gerekli uyarıyı yapmış. Karar sizin.

Benim için problem yok fakat uyarı yapma sebebi nedir en fazla ne olabilir hocam?
Bence bir şey olacağı yok fakat sürücüyü hazırlayan yabancı arkadaş sonuç olarak AMD'de çalışmıyor, AMD bu sürücülerin arkasında yok, kısaca "imzalanmamış" sürücü bu. Örnek vereyim bu sürücüyü yüklediniz ve artık bir oyunda FPS drop yaşadığınız zaman bu AMD'nin sorunu olmuyor, uyarmamın amacı legal olarak sorumluluk almamak.

Geri
Yukarı