HD 5750 PUBG kaldırır mı?

Hazardoodlexd

Decapat
Merhaba arkadaşlar. Yakın zamanda yeni bir bilgisayar aldım ve bilgisayarın herşeyi tamamen iyi çalışıyor. Benim oynamak istediğim oyun ise PlayerUnkown's Battlegrounds. Gayet ağır bir oyundur fakat benim her şeyimin tamamen oyuna uygun olduğunu çözdüm. Ekran kartı hariç tabii. Ekran kartım Asus EAH5750 cidden çok merak ediyorum ve oyunu alıp denemek gibi bir lüksüm bulunmamakta. Sizce oyunu kaldıracak yeterli güç ve performans bu ekran kartında bulunmakta mı ? Neden kendin alıp denemiyorsun diye soran arkadaşlar olursa eğer almam uzun süreceği için paranın biriktirilmiş olmasına değmesini istiyorum. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden çok ama çok teşekkürler.

720p low ayarlarda 30-50 FPS zevk vericek ise sana kaldırır.
Ve bu bilgisayar yeni falan değil yani ikinci el aldıysan kaça sattı satan adam?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kaldırmaz.
Ben bu adamın bu videodan 1-2 ay sonra attığı videoyu gördüm 30'un altına düşmüyordu FPS hem şu anda optimizasyon biraz daha iyi 30'un altına düşmez HD 5750 tahminimce.

Bilgisayarım yeni ama ekran kartımı kendim almak zorunda kaldım. satan adam bana 400 liraya sattı.
O ekran kartını sana 400'e mi sattı? O fiyata GTX 760 veya GTX 950 bulunabilirdi o fiyata zorlanmasa rahat arahat o fiyata gene HD7870, HD7850 veya en kötü HD7790 bulunabilirdi iyi kazıklanmışsın cidden hocam.
Sistemin nedir ekran kartı güncelleyeceğin zaman hangisini alman gerektiğini söyleyeyim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı