HD 5770 Fiyatı

tecpat

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar elimde HD 5770 ekran kartı var. Özellikleri:

128 bit
GDDR5
1 GB

Bu ekran kartı kaç tl eder ? Bf3 yüksek, GTA 5 HD çözünürlükte normal , Cry2 high, Far Cry 3 high, CS GO ultra, Euro Truck Simulator 2 high, oyun performansı bu şekilde R7 240 dan daha performanslı olduğunu düşünüyorum. Sizce bu ekran kartı kaç TL eder? 150 TL eder mi ?

Aynı ürünü kullandım. Performans ı abarttığın gibi değil. Hele GTA 5 de 1 GB olduğu için aşırı drop ve kaplama hatası olabiliyor. Ha ama bana kalırsa da r7 240 dan daha iyi performans veriyor. Elden satarsan 120 150 senin ticaret yeteneğine kalmış birşey. 100 TL den acil satarsan muhtemelen hemen elinden çıkar.

[/QUOTE]Xeaster, post: 2105297, member: 80981"]Aynı ürünü kullandım. Performans ı abarttığın gibi değil. Hele GTA 5 de 1 GB olduğu için aşırı drop ve kaplama hatası olabiliyor. Ha ama bana kalırsa da r7 240 dan daha iyi performans veriyor. Elden satarsan 120 150 senin ticaret yeteneğine kalmış birşey. 100 TL den acil satarsan muhtemelen hemen elinden çıkar.[/QUOTE]
Hocam 720P en düşük ayarlardan bahsediyor GTA 5 için. Bence normal. 100 TL ideal.

Bende 720p de oynadım. Bilmiyorum oyuna bir çok güncelleme geldi benim kullandığım zaman ki sürüm de demek optimize o kadar iyi değilmiş.

Karta çamur atmak icin yazmadım bu arada. Dying ligt ı en düşük ayarda da olsa sınırlamıştım bu kartla. 2 sezonda LOL attık beraber. Mazide vardır yeri. Alacak olursa gözü kapalı alabilir.(y)

Adsızş.png

jj.png

sd.png

Valla bu ayarlarda çok nadir ve 1 saniyeden az bi süre takılma oluyor ama 1 saat sonra felan

yani Xeaster abartmıyorum.

Diğer oyunları da atardım. Ama birçoğunu sildim.

Arkadaşlar

720p çözünürlükte Sapphire HD 5770 kartı uzun yıllar kullandım ve hakikaten bu çözünürlük bandında gayet güçlü ve yeterli bir kart. Halen daha elimde mevcut ve sisteme taktığım zamanlarda taş gibi çalışıyor. Güncel fiyatını ise kestiremiyorum.

720p çözünürlükte Sapphire HD 5770 kartı uzun yıllar kullandım ve hakikaten bu çözünürlük bandında gayet güçlü ve yeterli bir kart. Halen daha elimde mevcut ve sisteme taktığım zamanlarda taş gibi çalışıyor. Güncel fiyatını ise kestiremiyorum.
Şuan satmak istiyorum ama konu açıyorum siliniyor yardım eder mısınız?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı