HD 6300M PUBG Mobile kasma sorunu

utkuturkmen_61

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaslar benım bılgısıyarım Asus K52J. Ekran kartım AMD 6370M Series ve PUBG mobile aşırı derecede kasıyor ne yaparsam yapayım. Arkadaslarımda kasmıyor fark ettıgım sey onlarda dahılı ekran kartı var bende var mı yok mu bılmıyorum. Arastırdım dahili ekran kartını fakat ne yapacagımı bılmıyorum yardımcı olur musunuz?

Ekran Alıntısı.PNG

Çözüm
Ekran kartınızı zaten paylaşmışsınız. AMD Radeon 6300M. Eski ve güçsüz bir ekran kartı. RAM de 4 GB. Kasması doğal. Bilgisayarınızın özellikleri güçsüz.
Ekran kartınız mobil bir ekran kartı ve eski, güncel olmadığı için güçsüz kalıyor. Tabi sadece ekran kartı etkilemiyor durumu. RAM'iniz, RAM'inizin miktarı ve frekansı, işlemciniz nedir? Onlar da bilgisayarınızın performansı etkileyen unsunlar.
Ayrıca harici bir emülatörden oynamak yerine Tencent'in kendi emülatöründen oynamanız oyunu daha performanslı yapacaktır.

Son düzenleme:
Karşılaşmadım öyle bir yazıyla. Sanallaştırmayı da ilk defa sizden duyuyorum ama artış sağlayabilir belki denemekte fayda var. Fakat sanallaştırmanın açık olduğunu düşünüyorum zaten. Açık olmasa emülatörü kurup nasıl oynayacak?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı