HD 6450 alınır mı?

Bütçe
300
Tamam kardeşim al o ekran kartını görürsün o zaman sistem gereksinimlerini, bende de sistem gereksinimideki ekran kartı vardı ama çok kasıyordu, GTA 4 de optimizasyon sorunu var.

O zaman öyle söyleyin benim elimde olan bir şeyi aşağılama hakkınız yok sizin, burası aşağılama yeri değil bilgi öğrenme yeri.

O zaman öyle söyleyin benim elimde olan bir şeyi aşağılama hakkınız yok sizin, burası aşağılama yeri değil bilgi öğrenme yeri.
Aşağılamoyorum iyiyse iyi kötüyse kötü daha bir ay öncesinde bende i5 560m li sitem kulkanıyordum😅
Bu arada link atarmısın kaç liraya buldun.

Aşağılamoyorum iyiyse iyi kötüyse kötü daha bir ay öncesinde bende i5 560mli sitem kulkanıyordum😅

Hocam çöp diyorsunuz daha ne diyeceksiniz ki zaten. Kötü deyin iyi değil deyin. Zoruma giden hu zaten. Bende donanım biliyorum sistemimin kötü olduğunu San Andreas falan oynayıp film izliyorum PC'de. Windows 8.1 kurulu. 8-18 arası açılıyor 10 saniyede kapanıyor.

Hocam çöp diyorsunuz daha ne diyeceksiniz ki zaten. Kötü deyin iyi değil deyin. Zoruma giden hu zaten. Bende donanım biliyorum sistemimin kötü olduğunu San Andreas falan oynayıp film izliyorum PC'de. Windows 8.1 kurulu. 8-18 arası açılıyor 10 saniyede kapanıyor.
Tercih güzel Windows 8.1 gerçekten hızlı ve düşük sistemler için mükemmel. Bana ekran kartının linki atabilir isiniz.
Bu arada yaşınız kaç.

Yeni konular

Geri
Yukarı