HD 6570 GTA V Performansı

Takla Life

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem:
  • Intel Core I5 650 3.20 GHz
  • HD 6570
  • 4GB 1333 MHz RAM
  • Foxconn H55MXV Anakart
Bu sistemle fazla bir performans alacağımı pek sanmıyorum ancak ekran kartı R9 270 RAM ise 4X2 GB olursa 1080P'de ve 1440X900 çözünürlülükte kaçar FPS alırım.

Tahminim şundan biraz daha düşük performans alacağın yönünde:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Normal ayarlarda 720 p akıcı bir oyun oynarsınz. Hatta 6570 ekran kartıyla bir performans testi yaptım buyrun izleyin
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Anakartım Zalman Z3 Plus'a uyumdlu mudur? RAM desteği en fazla 1333 MHz sanırım anakartın. 1600 MHz'lik RAM taksam sorun çıkar mı? Yoksa otomatik olarak 1333'te mi çalışır?

Anakartım Zalman Z3 Plus'a uyumdlu mudur? RAM desteği en fazla 1333 MHz sanırım anakartın. 1600 MHz'lik RAM taksam sorun çıkar mı? Yoksa otomatik olarak 1333'te mi çalışır?

Anakart-Kasa uyumu konusunu ilk defa sende duydum dostum böyle bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. Ram konusunda da eğer bir aksilik yoksa ramlerde 1600 takınca otomatik 1333'e çeker kendini.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı