HD 6570 nasıldır?

Bilgisayarcılara biz genellikle bakkal diyoruz. Sakın ha akıl almayın onlardan. 4 gb Gt 630 ile ultrada 3-4 sene götürür derler! Sizin yerinizde olsam n'apar eder para toparlayıp Gtx 750ti alırdım. Asus'un referans tasarımı olan 375 tl. Oldukça yeterli. Ek olarak düşük güç tüketiminden dolayı PSU almanıza gerek kalmaz. Bf4 gibi oyunları dahi tatmin edici grafikte oynayabilirsiniz.
Hocam çok güzel söylemişsiniz. Eskiden onlardan kazık yemiş birisi olarak dediklerinize katılıyorum. Aslında onlarda bilmiyorlar, kafalarına göre sallıyorlar. GT540 ekran kartının 2 versiyonu vardı. Biri 64 bit/1 gb diğeri 128 bit/2 gb. Teknosadaki eleman aralarında fark yok deyince ne diyeceğimi şaşırmıştım.

Hocam xp yüklü dediniz kalbimi kırdınız. Size çok net söylüyorum, win 7 ya da 8.1 kurun pc performansı artacak. Xp kalmadı artık. Yapmayın.

Hocacim zaten karti alir almaz win7 ultimate 32 bit kurdurcam. 4gb ram vardi kasada 3 hafta once yumruk attim 2 gb si gitti simdilik var xp birde artik son sozleriniz nedir 6570 icin?

Son düzenleyen: Moderatör:
6670 pişman eder. Son sözüm bu. Ya dişimizi sıkalım ya da 7730 alalım. (7730 bilmiyorum kaç w çekiyor. Ama arkadaş olur diyorsa sorun yoktur)

7730 yük altinda bi kisa devre yapsa hem para gider hemde bileşenler 7730 bulamadim kac w psu istedigini.
Kardes ben son cikan oyunlari oynamayacagim dedigim gibi orta seviye oyunlardayim belirli oyunlar oynarim.

O zaman hayirlisiyla vatan computer in yolunu tutalim insallah sorun cikmaz. (PSU KONUSUNDA)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı esnaftan alınır ne alacağını bilerek gideceksin pazarlığını yapıp alacaksın bilmeden gidersen tabi adam GT 630 satmaya kalkar hepsi öyle esnafların ellerinde bol olanı bitirmeye çalışırlar ben GTX 650 Ti Boost kartı baya ucuza almıştım arkadaşıma.

df

kardeşim bence atı radeon hd 6570 çok mükemmel ben kullanıyorum 4 gb ramım vardı 2 gb atı radeon hd 6570 vardı oyunlar gta 4 enn düşük ayarda feci kasıyordu ekran kartından soğumuştum sonra bilgisayarcıya götürdüm adam 6570 iyidir koçum sen işlemciyi değiştir dedi ben ümütsizce hadi değiştir dedim ve 390 tlye intel işlemci taktım eve geldim gta 5 i enn yüksek ayara çektim ümitsizce oyuna bi başladım bir tık bile kasma yok 5 6 milyarlık kasa gibiydi hiççç kasma yok sana söylüyorum 6570 al tek sözüm pişman olmassın bnmki 64 bit

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı