HD 6570 nasıldır?

Arkadaşlar lütfen yargılamayın ben sadece bildiklerimi ve önerilerimi söylüyorum dediğim gibi yakınında bilgisayarcı varsa oraya git daha sağlıklı olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarcılara biz genellikle bakkal diyoruz. Sakın ha akıl almayın onlardan. 4 gb Gt 630 ile ultrada 3-4 sene götürür derler! Sizin yerinizde olsam n'apar eder para toparlayıp Gtx 750ti alırdım. Asus'un referans tasarımı olan 375 tl. Oldukça yeterli. Ek olarak düşük güç tüketiminden dolayı PSU almanıza gerek kalmaz. Bf4 gibi oyunları dahi tatmin edici grafikte oynayabilirsiniz.

Bilgisayarcılara biz genellikle bakkal diyoruz. Sakın ha akıl almayın onlardan. 4 gb Gt 630 ile ultrada 3-4 sene götürür derler! Sizin yerinizde olsam n'apar eder para toparlayıp Gtx 750ti alırdım. Asus'un referans tasarımı olan 375 tl. Oldukça yeterli. Ek olarak düşük güç tüketiminden dolayı PSU almanıza gerek kalmaz. Bf4 gibi oyunları dahi tatmin edici grafikte oynayabilirsiniz.
İyi de acaba arkadaşın sistemi gtx 750 ti ı destekliyor mu bu da önemli çünkü herkes ister çok iyi bir şey almayı ama sistem desteklemeyince kalıyorsun ortada.

Gta4 optimizasyon sorunlu olduğu için ayarları low yapsanız bile kasma sorunu olabilir çünkü hd 7870 oc edition da gta 4 oynarken mediumda bile kasma sorunu oluyorken battlefield4 ultra crysis3 high da oynuyordum gta 4 oynuyacaksanız hiç ümitlenmeyin derim.

Beyler konu nereye gitti butcem 150 TL ve 300W Psu var ayrica hd 6570 almaya karar verdim son olarak ne dersiniz?

Hd 7730 konusunda bir turlu emin olamiyorum kardeş ya yük altinda da iken hep reset atarsa pc.

Kasanin ici tertemiz şuan win xp sp3 2014 yüklü şuan ve 1 ay önce hd5450 taktim memnun kalmadiğim icin geri verdim.
Son kararimi hd 6570 de kilicam buyuk ihtimalle.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı