Çözüldü HD 6570 Online Oyunlar İçin Yeterli Mi ?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
battlefield ve assasins creed dışındaki online oyunları oynayabilirsin.

battlefield play4fee diyorsan o başka konu :D

Senin tecrübelerini duyalım? Sonuçta sende de HD 6570 var.
COD: Black Ops serisine kadar 1080p'de ultrada oynattı. LoL, Metin2, CS:GO, Silkroad, Wolfteam gibi oyunları oynattı. (ULTRADA) daha birçok oyunu oynadım ama ultrada değil. Bunlar hafif oyunlar. FIFA, PES ve NBA oynattı. Yüksekte.

Hd 6570 çok dandik bir kartı. ..ben de aynı kartı kullanıyordum zamanında o zaman pek teknik bilgim olmadigindan almıştım ama Bakkallar da çok bulunur kendileri.2 gb ama içi bomboş bir kart hemen değiştirme gerek r7 260x al En azından ben bu kartı kullanıyorum orta halli bir kart

..

İşlemcin çok düşük,online oyunları oynatsa bile bazı oyunlarda zorlanıcaktır.

Sadece şunu söylemek istiyorum birazcık paran varsa gidip Amd tarafında HDR7 260x yada HD6870 Nvidia tarafında ise GTX 660 veya GTX 750

• Hocam sistemi yeğenim için toparlıyorum arada sistemin başına ben geçersem online oyun vs. oynarım. Yeğenim çoğu zaman Pes , Counter ve internetten oyun oynar diye düşünüyorum.
  • İşlemciyi E6600 yapıp sistemi bu halde bırakmayı düşünüyorum yeğenim büyüyene kadar idare eder diyerekten bu karara vardım.
  • Kartı 70 TL civarı bir rakama buldum işimi göreceğine inanıyorum.

Evet iş görür o fiyata,işlemci de idare edebilcek seviyede.

70 TL çok iyi bir fiyat. Ben HD 4670'i arkadaşımdan 35 TL'ye aldım :D Tanıdık olmasa daha pahalı olacaktı yani. Hayırlı olsun, ne diyeyim :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı