HD 6570 sistem GTA 5 kaldırır mı?

HD4850 ile GTA 5 oynayan var (benim ekram kartımda HD4850)

Buyur HD4850 Video'su:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şimdi baktım senin ekran kartı ile oynayanda var buyur:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

@Barney28 Sayılır, ben AMD A6 3500, 8 GB RAM ve HD 5570 ile 30-35 FPS oynuyordum, arada 37-38 oluyordu. Görüntü kalitesi ise pek tatmin edici değildi. HD 6570 ve 5570 birbirine yakın kartlar, benzer değerleri alırsınız. İşlemciden dolayı yolların yüklenmemesi gibi şeyler de olabilir.

Peki az çok anladım gibi peki sizce indirsem zevk alır mıyım? Bayağı GB'de boşuna indirmek istemem epik Games'de ücretsiz aldım da :D

HD4850 ile GTA 5 oynayan var (benim ekram kartımda HD4850)

Buyur HD4850 Video'su:

Şimdi baktım senin ekran kartı ile oynayanda var buyur:

Ben bu videoları biliyorum böylesyse cidden güzel bence ama işlemcimden dolayı bu videodan daha düşük bir FPS alabilir miyim sizce?
Şu an sistemim i3 530 HD6570 8 GB RAM. GTA V'te Low ayarlarda kasma yaşamıyorum. Rahatça oynatıyor.

İşlemci farkı olabilir mi?

Geri
Yukarı