Çözüldü HD 6570 sistem ile BlueStacks kullanılır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşlemci: AMD Athlon(tm) 64 X2 dualcore Processor 5200+ 2.70 GHz.
RAM: 4 GB.
Ekran kartı: AMD Radeon HD 6570 2 GB 128 bit.
İşletim sistemi: Windows 8.1

Bu sistem ile BlueStacks yazılımını kullanabilir miyim?

Kullanılır. PUBG Mobile içinse düşük ayarları ve 90 FPS'i seç oyunun kasmaz.

Sorun yaşarsın. Nox'u dene. Ama kaldırmaz büyük ihtimal.

Kullanılır hocam Pentium N6000 ile CoD Mobile bile girdim 35 FPS ile.

İşlemci: AMD Athlon(tm) 64 X2 dualcore Processor 5200+ 2.70 GHz.
RAM: 4 GB.
Ekran kartı: AMD Radeon HD 6570 2 GB 128 bit.
İşletim sistemi: Windows 8.1

Bu sistem ile BlueStacks yazılımını kullanabilir miyim?
İşlemcin X4 bir işlemci olsa orta seviye açardı ancak çift çekirdekli ve eski o yüzden olmaz.

Kanka abart abart daha abart. Açılırsa şükretsin. BlueStacks 5 çok daha iyi PC'lerde sıkıntı çıkarıyor. Burada açması ve üstüne üstlük 60FPS alması imkansız.

Celeron N4020 iş laptopum var onda bile açıyor inanmazsan fotoğraf eklerim bir kere Android tabanı kalkıpta 8 çekirdekli işlemci ve GTX/RTX gerektirmez Celeron N3350 sisteme Android tabanlı ChromeOS kurdum onda bile kasmıyor çok çok iyi bilgisayarda hata veriyorsa uygulama yeni olduğu için en basit örneği Windows 11 benim laptop bütün her şeyi ile yetiyor ama sonuç kasıyor.

Celeron N4020 iş laptopum var onda bile açıyor inanmazsan fotoğraf eklerim bir kere Android tabanı kalkıpta 8 çekirdekli işlemci ve GTX/RTX gerektirmez Celeron N330 sisteme Android tabanlı ChromeOS kurdum onda bile kasmıyor çok çok iyi bilgisayarda hata veriyorsa uygulama yeni olduğu için en basit örneği Windows 11 benim laptop bütün her şeyi ile yetiyor ama sonuç kasıyor.

Kanka düzgün çalışan PC var iyi çalışan PC var. Bu işlemci Celeron'dan kat kat daha düşük. BlueStacks sadece Android olsaydı rahat açardı ama BlueStacks sadece Android değil. İçinde milyon tane kod var ve işlemci bu kadarını kaldıramıyor çoğu zaman. En iyisi deneyip görmek.
Bazen bir bakıyorsun RTX sistem Windows 11'de kasıyor bir bakıyosun Celeron sistem Windows 11'de rahat rahat takılıyor. Bilemessin.

Kanka düzgün çalışan PC var iyi çalışan PC var. Bu işlemci Celeron'dan kat kat daha düşük. BlueStacks sadece Android olsaydı rahat açardı ama BlueStacks sadece Android değil. İçinde milyon tane kod var ve işlemci bu kadarını kaldıramıyor çoğu zaman. En iyisi deneyip görmek.
Bazen bir bakıyorsun RTX sistem Windows 11'de kasıyor bir bakıyosun Celeron sistem Windows 11'de rahat rahat takılıyor. Bilemessin.

Reis konu dışına fazla çıkmayacağım ceza alabilirim. Fazla kod yazmak hiçbir şeyi değiştirmez arkadaşın evdeki televizyonun Android güvenliğini l3'ten L1 seviyeye getirdik (bu iyi bir şey) ve bazı kodlar ekleyip Netflix lisansınıda kırdık yetmedi arayüz değitirdik kod yazmakla performans düşmez bizzat Unity ile oyun yaptık arkadaşlarımla denedik bunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı