HD 6570 sistemde GTA 5'in 30 FPS vermesi normal mi?

Geçici çözüm olarak CFG dosyasını düzenleyip 60FPS'ye kadar görebilirsin.

NVIDIA kartlara bakmanızı öneririm.

CFG dosya duzenleme nasıl yapacağım 60FPS ornek atabiliri misiniz ya da siz yapmissaniz onu.

7770 yerine GTX 1050 Ti veya 1060 de bakabilirsiniz 2-3 arasına bulunuyor gördüğüm kadarı ile 7770'e yakın fiyatlar.

Islemcim kaldiri mi?

Kaldırmayabilir. Ama dursun elinizde, gelecekte iyi bir işlemci alırsınız.

Ga MA68MTS2 anakart.
8 GB RAM.
1GB HD6570 ekran karti.
FX4100 islemci.
GTA 5 30 FPS normal mi ekran kartini degistireceğim HD7770 alacağım bir tane FPS artar mı? 30 FPS ekran kartindan dolayi mi anlamadim.

Hocam bence HD7770 alacağına GTX 1060 al. 1060 100 150 FPS falan oynatıyor GTA 5'i.

CFG dosya duzenleme nasıl yapacağım 60FPS ornek atabiliri misiniz ya da siz yapmissaniz onu.

Islemcim kaldiri mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Islemcim kaldiri mi?

Evet şimdi baktım darboğaz oluyor ne yazık ki para varsa bir işlemci alabilirsin çünkü 2011 çıkışlı ekran kartını yükseltip 2012 çıkışlı ekran akrtına yükselmek bana hiç uygun gelmiyor.

Evet şimdi baktım darboğaz oluyor ne yazık ki para varsa bir işlemci alabilirsin çünkü 2011 çıkışlı ekran kartını yükseltip 2012 çıkışlı ekran akrtına yükselmek bana hiç uygun gelmiyor.

Islemci anakarta gore en iyisi yeni aldjm zaten galiba HD7770 alacağım yapacak bir şey yok.

İşlemcin ideal fakat yenilemeni öneririm.

Çok ısınır.

Isinsin ya o darbogaz olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı