HD 6570 vs R7 240

Ben online girmeyi düşünüyorum hocam o tür oyunlar beni pek sarmıyor zaten. Sadece rocket league açsa da olur 1.5 yıl önce sezon güncellemesi gelmişti o günden sonra oyun açılmamıştı. Rocket league'in hastasıyım umarım sorun çıkmaz.

345 liraya aldım. Param güvende ile birlikte 380 lira. Zaten pek grafiğe önem veren birisi değilim oyunu donmadan oynatsın yeter.
Fiyat biraz fazla.

GTA Online kasar. Çok oynayamazsınız ancak RAM ve İşlemci iyiyse Rocket League'i sıkıntısız açar.

Fiyat biraz fazla.

GTA Online kasar. Çok oynayamazsınız ancak RAM ve İşlemci iyiyse Rocket League'i sıkıntısız açar.
Valla kasar dediğim oyunları açıyor bende anlamıyorum. Ekran kartsız valorant'ı açıyor config ayarlarından grafikleri en düşüğe alıyorum ufak kasmalar oluyor ama oynatıyor.

Valla kasar dediğim oyunları açıyor bende anlamıyorum. Ekran kartsız valorant'ı açıyor config ayarlarından grafikleri en düşüğe alıyorum ufak kasmalar oluyor ama oynatıyor.
O vakit ne mutlu size hocam. Hayırlı olsum güle :D güle :D kullanın.

Hatay belen çerçikaya köyü. Yani hatay il belen ilçe çerçikaya köyü belene bağlı bir köy.

Yarın 12'de param güvende süresi bitiyor kartı bir türlü gönderemedi abim şanssızlık işte umarım bozuk çıkmaz.
Umarım bir aksaklık çıkmaz.

Bende Gaziantep'te oturmaktayım. Nispeten yakın yerler.

Umarım bir aksaklık çıkmaz.

Bende Gaziantep'te oturmaktayım. Nispeten yakın yerler.

Evet yakın yerler. Sorun şehir değil uzak bir köyde oturuyor olmam :D yarın abim gelecek umarım kartta bir sorun çıkmaz ve bende artık kasmadan Rocket League oynayabilirim. Çok özledim :D

Evet yakın yerler. Sorun şehir değil uzak bir köyde oturuyor olmam :D yarın abim gelecek umarım kartta bir sorun çıkmaz ve bende artık kasmadan Rocket League oynayabilirim. Çok özledim :D
Kötü olan şey oynadığın gece sonunda yavaştan sıkılacak olman... Artık oyunlar eskisi kadar sarmıyor.

Kötü olan şey oynadığın gece sonunda yavaştan sıkılacak olman... Artık oyunlar eskisi kadar sarmıyor.

Vallahi kartım yokken GeForce NOW'ın basit sürümüyle sıra bekleyerek oynuyordum o kadar ki seviyorum sıkılacağımı pek sanmıyorum oyun bayağı sarıyor size de tavsiye ederim.

Geri
Yukarı